Przepuszczenie na pasach pierwszym krokiem do miłości? Podryw metodą „na kolizję”

  • 28.11.2021, 13:20
  • Monika Kulka-Smołkowicz

Podziel się:

Oceń:

Sygnalizator świetlmy na przejsciu dla pieszych w Gorlicach Fot. halogorlice.info ©
Skoro dzień pocałunku, to sprawdzamy, jak chłodne jesienne dni wpływają na temperaturę uczuć w regionie. Spotted Gorlice to nieprzebrana kopalnia anegdot i spotkań, które wywołują uśmiech na twarzach. Czasem wzbudzenie czyjejś sympatii może być niezwykle proste: wystarczy stosować się do przepisów ruchu drogowego!

 

Na naszym gorlickim spotted wiele zaproszeń do kontaktu. Wpadłeś mi w oko! Byłaś ubrana w... Spotkaliśmy się ...

Uważajcie jak latacie po mieście!

 

Z takim apelem do dwóch atrakcyjnych blondynek zwraca się jeden ze Spotterów. 18 listopada 2021 roku spotkał je na przejściu przy gorlickich Stawiskach. Prosząc o większą ostrożność w czasie przechodzenia na pasach, wywołał wiele uśmiechu. Czy komunikat trafi do młodych kobiet? Niewykluczone, że tak.

Zaledwie kilka wiadomości dalej dwie dziewczyny pozdrawiają kierowcę czarnego audi, który uprzejmie przepuścił je na pasach. Czy to możliwe, że zbieżność dat i godzin powoduje, że komunikat pochodzi o dwóch atrakcyjnych blondynek ze wcześniejszej wiadomości?

W takich sytuacjach nie ma znaczenia, że przepisy wymuszają pewną uprzejmość. Jeśli jest ona okraszona uśmiechem i stanie się – być może – początkiem dłuższej znajomości, może być tylko zachętą dla innych kierowców!

Uważajmy na pasach! Być może kolejny przechodzień zmieni nasze życie na zawsze! I to na lepsze!

 

Na dwóch i czterech kółkach ku miłości

Motoryzacja jest chyba jedną z tych dziedzin, które otwierają najwięcej rozmów i zaproszeń do kontaktu.

Jedną z osób, które wpadły oko spotterom jest tajemnicza nieznajoma z audi A3, która dziesięć dni temu (18 listopada), tuż przed godziną 17 tankowała swój samochód na jednej z gorlickich stacji.

Niełatwe życie mają także kurierzy, których obowiązki zawodowe wymuszają kontakty z wieloma osobami. Zauroczone panie pozostawiają zachęty do kontaktu. Czasem w pamięć zapada im uśmiech, czasem wyjątkowo miłe zachowanie. W końcu w życiu dostawców i kurierów presja czasu powoduje, że nie zawsze mają ochotę na takie właśnie podejście.

Szacunek i słowa podziękowania dla nich wszystkich!


Od wyrazów miłości po okazywanie wdzięczności

Wyrazy wdzięczności i zachęta do kontaktu na gorlickim spotted niejednokrotnie kierowana jest także w stronę sprzedawczyń obsługujących w różnych gorlickich sklepach i gabinetach usługowych. Podpowiedzą, doradzą, a wszystko z profesjonalizmem i uśmiechem.

Jeśli na codzień pracujecie w takich miejscach, być może właśnie do Was kierowane są niektóre informacje: zaproszenie do kontaktu, podziękowanie, słowa pochwały. Gorlice widziane oczami Spotterów to miejsce wspaniałe, w którym pozytywne emocje i miłe spotkania są możliwe praktycznie wszędzie!

Przygoda może zdarzyć się nawet... w toalecie na stacji benzynowej. Chwila nieuwagi, wejście do pomieszczenia w nieodpowiednim momencie i...


Czy te znajomości będą się nadal rozwijać?

Trzymamy kciuki za wszystkich poszukujących miłości i prawdziwej przyjaźni. Kto wie, może jedyne, czego trzeba, to wyjście na miasto i rozejrzenie się dookoła?

 

 

Monika Kulka-Smołkowicz

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Psycholog
Psycholog 28.11.2021, 22:51
Te czasy się skończyły, od takich spraw jest Internet.

Pozostałe