Święta w odcieniach srebra i błękitu. Trwa zdobienie miejskiej choinki [FOTO]

  • 29.11.2021, 10:41
  • Tomasz Stasiowski

Podziel się:

Oceń:

Strojenie choinki na gorlickim Rynku Fot. halogorlice.info ©
Właśnie teraz z błękitnego podnośnika na środku miejskiego rynku na miejską choinkę trafiają kolejne sznury niebieskich światełek. To właśnie tu będziemy budować tegoroczne świąteczne wspomnienia.

 

Kiedy srebrny świerk pojawił się na płycie rynku wielu przyznało: to chyba jedno z najpiękniejszych drzewek, które gościły w centrum naszego miasta >>>Choinka zawitała na gorlicki Rynek. Jak w tym roku będzie przyozdobiona?

 

Świerk podarowany przez mieszkankę Dominikowic po prostu zachwyca. Drzewko jest gęste, proste, w pięknym kolorze, obszerne i bardzo wysokie. Takiej choinki nie powstydziłby się nawet krakowski rynek.

Dziś odkryty został kolejny rąbek tegorocznej, świątecznej tajemnicy. Znamy już kolor, na który będą świeciły lampki zdobiące świerk.

Czy wybór chłodnej, niebieskiej barwy jest Waszym zdaniem odpowiedni?

 

Tomasz Stasiowski

Zdjęcia (5)


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Pablo
Pablo 29.11.2021, 22:14
Tak. Niebieski, biały i srebrny zdecydowanie pasuje do tej pory roku. Drzewko jest piękne. Dziękuję bardzo osobie, która podarowała to cudo.
Mam taki mały apel do Urzędu Miasta - jeśli zimowa pogoda dopisze, można by zorganizować kulig w wybranych miejscach miasta, Parku Miejskiego, czy nawet okolic. Otoczenie mamy piękne...

Pozostałe