Ostrzeżenia meteorologiczne: Intensywne opady śniegu
stopień: 1
Prawdopodobieństwo: 80%
Przebieg: Prognozowane są opady śniegu powodujące miejscami przyrost pokrywy śnieżnej od 5 cm do 15 cm.
Uwagi: Brak.
Ważne: od wtorku (30 listopada) od godz. 17 do środy (1 grudnia) do godz. 7
synoptyk IMGW-PIB: Tomasz Knopik
Czas wydania: 2021-11-30 13:19
Biuro: Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie
Ostrzeżenia meteorologiczne: Zawieje/zamiecie śnieżne
Stopień: 1
Prawdopodobieństwo: 80%
Przebieg: Prognozowane są zawieje i zamiecie śnieżne spowodowane opadami śniegu i wiatrem o średniej prędkości od 30 km/h do 45 km/h, w porywach do 70 km/h, z zachodu.
Uwagi: Brak.
Ważne: od wtorku (30 listopada) od godz. 17 do środy (1 grudnia) do godz. 7
synoptyk IMGW-PIB: Tomasz Knopik
Czas wydania: 2021-11-30 13:19
Biuro: Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie
Źródło info: IMGW









![Piesek z Pagorzyny czeka na swojego właściciela [FOTO] Zdjęcie przedstawia psa](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-piesek-z-pagorzyny-czeka-na-swojego-wlasciciela-foto-1770811321.jpg)









![Gmina Gorlice. Koło Gospodyń Wiejskich obchodzi 75-lecie istnienia [FOTO] zdjęcie przedstawia uczestników biorących udział w jubileuszu 75 lecia KGW w Bystrej](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-gmina-gorlice-kolo-gospodyn-wiejskich-obchodzi-75-lecie-istnienia-foto-1770496601.jpg)





![Gorlice. Zdarzenie pojazdów na ul. Sikorskiego. Są ranni [FOTO/VIDEO] zdjęcie przedstawia karetkę pogotowia, dwa rozbite samochody](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-gorlice-zdarzenie-drogowe-na-ul-sikorskiego-1770374499.jpg)

Napisz komentarz
Komentarze