Awans zawodowy Karoliny Stabach, nauczycielki z gorlickiej Górki

  • 03.12.2021, 12:54
  • Monika Kulka-Smołkowicz

Podziel się:

Oceń:

Karolina Stabach dołączyła do grona nauczycieli mianowanych Fot. Starostwa Powiatowego w Gorlicach
To kolejna dobra wiadomość, a jednocześnie potwierdzenie tego, że gorliccy nauczyciele starają się rozwijać, by jak najlepiej wypełniać swoje obowiązki. Nauka języka angielskiego zajmuje w przestrzeni szkolnej szczególne miejsce. Cieszy więc awans zawodowy kolejnego nauczyciela tego przedmiotu.

 

Na stronie Starostwa Powiatowego w Gorlicach pojawił się właśnie komunikat o awansie zawodowym nauczycielki gorlickiej „Górki”, Karoliny Stabach.

Uroczyste nadanie aktu mianowania nastąpiło wczoraj (2 grudnia) w obecności dyrektora Zespołu Szkół Nr 1 im. Ignacego Łukasiewicza w Gorlicach oraz dyrektora Wydziału Edukacji, Kultury, Sportu i Promocji Powiatu.

Po zdaniu egzaminu oraz złożeniu ślubowania Karolina Stabach dołączyła do grona nauczycieli mianowanych.

Jak mówiła starostwa, Maria Gubała, gratulując awansu:

Niech Pani pasja i profesjonalizm w nauczaniu i wychowaniu młodzieży niesie ze sobą poczucie spełnienia i dumy z własnego udziału w kształtowaniu przyszłości młodzieży powiatu gorlickiego. Życzę z całego serca aktywnych i chętnych do pracy uczniów, sukcesów w pracy zawodowej i szczęścia w życiu osobistym.

 

System awansu zawodowego ma być jednym z motywatorów w pracy nauczycieli. System, choć często opisywany jako niedoskonały, pokazuje jednak jasną ścieżkę awansu zawodowego dla wszystkich osób rozpoczynających tę pracę.

 

Źródło info: Starostwo Powiatowe w Gorlicach

Monika Kulka-Smołkowicz

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Maniek
Maniek 04.12.2021, 15:05
Gratulacje dla pani, która uzyskała mianowanie. Ale... na czym polega wyjątkowość tego mianowania, że jest tak eksponowane w mediach? Bo nie rozumiem? Przecież większość nauczycieli jest mianowana, więc w czym rzecz?

Pozostałe