Przed Bartkiem wielka przyszłość. Ma 13 lat, ogromne doświadczenie i właśnie nagrał teledysk w Gorlicach

  • 04.12.2021, 11:23
  • Monika Kulka-Smołkowicz

Podziel się:

Oceń:

Układ taneczny w wykonaniu młodzieży, podczas kręcenia teledysku w Gorlicach Fot. Agencja Hypsteria/materiały promocyjne
Bartek Klęba pochodzi z Harklowej, ale Gorlice zna doskonale. Właśnie nasze miasto stało się tłem do jego opowieści muzycznej „W naszym mieście”. Melodia wpadająca w ucho, lekki i przyjemny obraz, zobaczcie sami!

 

Bartek jest bardzo młodym artystą o ogromnym doświadczeniu, które zbierał od najmłodszych lat. Jego wokalne możliwości i ciężka praca dają kolejne, miłe dla ucha efekty. Ciężka praca, talent, ale także ogromne zaangażowanie w rozwój muzyczny ze strony rodziców powoduje, że przed Bartkiem rozpościera się wielka przyszłość.

Bartek występuje od najmłodszych lat, a predyspozycje do śpiewu pielęgnowała z nim mama – pierwsza nauczycielka i przewodniczka w świecie muzyki. Mimo że chłopak jest bardzo młody, jego talent rozwija się bardzo szybko. Od nauki w domu aż do profesjonalnej nauki śpiewu przeszedł bardzo szybko. Efektem tego jest m.in. powodzenie Bartka w plebiscycie The Voice Kids. Wziął udział w drugiej edycji tego programu i choć nie zatriumfował, pokazał się szerokiej publiczności trafiając do zespołu Cleo. Właśnie z tej drużyny wyszła ostateczna zwyciężczyni 2. edycji The Voice Kids: Ania Dąbrowska.

Od występu Bartka w The Voice Kids mijają już trzy lata. Przygoda z muzyką trwa i się rozwija.

W piątek (3 grudnia) swoją premierę miała jego najnowsza piosenka „W naszym mieście”. Rytmiczna, niemal wakacyjna piosenka wpada w ucho, a barwny i radosny teledysk zrealizowano właśnie w Gorlicach. Czy poznajecie wszystkie miejsca, w których go zrealizowano?

 

13-latek, który nie zna ograniczeń

Wokalny talent Bartka, ciężka praca i odwaga, by występować publicznie to nie wszystko. Bartek ma w sobie „to coś”, co pozwala mu w kilka sekund przekonać do siebie publiczność i jurorów. Skąd o tym wiemy? Z opowieści o kulisach występu w programie The Voice Kids, kiedy to po kilku godzinach oczekiwania, Bartek miał dosłownie kilkadziesiąt sekund, by wyróżnić się z grona tysięcy młodych artystów pretendujących do udziału tym konkursie. Udało mu się.

Obecnie 13-letni chłopak, uczeń klasy ósmej przyznaje wprost: wszystko zaczynało się od małych kroków. Pierwsze akademie szkolne, pierwsze piosenki, których chciał się nauczyć. Uchwycony w porę talent spowodował, że dziś Bartek uczy się emisji głosu i śpiewu pod okiem nauczycieli śpiewu Michała Szpaka i Ralpha Kamińskiego. Czy to oznacza, że jest skazany na sukces?

Jego debiutancki singiel „W naszym mieście” jest zapowiedzią kolejnych piosenek, które mają ukazać się już w przyszłym roku. Ten przyjemny kawałek nie jest jednak typowym dla Bartka repertuarem. Zaczynał od szerokiego repertuaru Marka Grechuty, doskonałe recenzje zebrał również jego występ z Karoliną Stanisławczyk. Zaśpiewali w duecie piosenkę grupy Rezerwat „Zaopiekuj się mną”.

Utwór „W naszym mieście” jest ukłonem w stronę Gorlic. Nagranie powstało przy aktywnym wsparciu koleżanek i kolegów Bartka, którzy zgodzili się mu towarzyszyć w teledysku.

 

 

Monika Kulka-Smołkowicz

Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Znawca
Znawca 14.12.2021, 06:45
Dluga praca, bardzo długa. Nuta zaczerpnięta z utworu video, zmienione tylko słowa. Trochę to wszystko na wyrost napisane. Chłopak się musi nauczyć śpiewać, bo na razie to wszystko jest nieociosane.
Doris
Doris 11.12.2021, 17:06
Gorlice to urocze miasto, to miło, że Bartek mógł nagrać tu swój teledysk, pozdrawiamy Gorlice❤️👌😊
iga
iga 04.12.2021, 13:48
super!!!
Ha ha
Ha ha 04.12.2021, 13:45
Ha ha, 13 lat i ogromne doświadczenie , chyba w braniu 500+
Bill
Bill 04.12.2021, 13:05
Szacunek!

Pozostałe