Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
ReklamaZapisy na bezpłatne aparaty słuchowe - Gorlice, ul. Sienkiewicza 36 - tel. 18 353 82 66/ 501 700 244
Reklama
ReklamaKup swój wymarzony rower w IwoBike - Gorlice, ul. Michalusa 1
Reklama Zapraszamy na zakupy do Delikatesów Szubryt w Gorlicach przy ul. Kościuszki
ReklamaStylowe Wnętrza - Ropa 1275, 38-312 Ropa - u nas kupisz: ceramika, armatura, płytki, wanny, kabiny, meble łazienkowe - OFERUJEMY: wizualizację 3D, fachowe doradztwo - SPRAWDŹ OFERTĘ - tel. 733 920 260

Ostrzeżenie meteo: warunki jazdy mogą być bardzo trudne [AKTUALIZACJA]

Podziel się
Oceń

Były opady, jest dość ciepło: pojawić może się bardzo gęsta mgła ograniczająca widoczność. Publikujemy ostrzeżenie IMGW-PIB dla naszego powiatu. Dodatkowo w prognozie na najbliższe dni pojawiają się coraz częściej intensywne opady śniegu.
Ostrzeżenie meteo: warunki jazdy mogą być bardzo trudne [AKTUALIZACJA]

Autor: Fot. halogorlice.info ©

 

Ostrzeżenia meteorologiczne: Gęsta mgła
Stopień: 1
Prawdopodobieństwo: 80%
Przebieg: Prognozuje się gęste mgły w zasięgu których widzialność może wynosić miejscami do 200 m.
Uwagi: Brak.

Ważne: od godz. 15 (15 grudnia) do godz. 4 (16 grudnia).

 

synoptyk IMGW-PIB: Tadeusz Stolarczyk
Czas wydania: 2021-12-15 11:49
Biuro: Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie
 
 
AKTUALIZACJA

Komunikat meteorologiczny: Gęsta mgła


Przebieg: W wielu miejscami występują gęste mgły, które ograniczają widzialność do 100m, lokalnie nawet do 50m. Miejscami mgle towarzyszą opady mżawki. Prognozowane jest dalsze występowanie zjawiska do późnych godzin nocnych.
Uwagi: Komunikat przygotowano na podstawie danych z systemów teledetekcji atmosfery oraz sieci pomiarowo-obserwacyjnych IMGW-PIB. Lokalnie zjawiska mogą mieć inny przebieg niż opisany.

Ważne: od godz. 16.52 (15 grudnia) do godz. 20.01 (15 grudnia).

synoptyk IMGW-PIB: Tadeusz Stolarczyk
Czas wydania: 2021-12-15 16:52
Biuro: Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie
 
Źródło info: IMGW-PIB

Napisz komentarz

Komentarze

brr 15.12.2021 14:49
A na nocki za tydzień windy com przewiduje u nas -18

ReklamaAQUAPLAST - rynny, pokrycia dachowe
ReklamaNowe mieszkania na sprzedaż, Osiedle "Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
AKTUALNOŚCI
Reklama
Reklama
POPULARNE
zdjęcie przedstawia dziewczynę i chłopaka na scenie Magia „Ani z Zielonego Wzgórza” w Gorlickim Centrum Kultury [FOTO] Gorlickie Centrum Kultury przeżywa dziś (15 listopada) wyjątkowy wieczór. Premiera spektaklu „Ania z Zielonego Wzgórza” w wykonaniu Grupy Teatralnej „Otwarte Drzwi” przyciągnęła komplet publiczności – sala wypełniła się po brzegi, a finałowe owacje na stojąco trwały długo po opuszczeniu przez aktorów sceny. To bez wątpienia największa i najbardziej imponująca produkcja teatralna w historii GCK.Data dodania artykułu: 15.11.2025 19:54Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu: 7zdjęcie przedstawia dwa pojazdy uszkodzone na drodze Wójtowa. Zderzenie osobowego peugeota z autem dostawczym [FOTO] Dzisiaj (17 listopada) około godz. 12.25 na drodze prowadzącej z Wójtowej w kierunku Harklowej doszło do zderzenia dwóch pojazdów.Data dodania artykułu: 17.11.2025 12:46Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu: 6Zdjęcie przedstawia Zakłada Uzdatniania Wody. Góra nie chce przyjść do Mahometa, Mahomet musi udać się do góry. Sprawa Klimkówki w Warszawie Pisma, petycje, zebrania lokalnej społeczności i władz, presja medialna... Choć RZGW w Rzeszowie zapewnia, że wszystko jest w porządku, to chyba sam w to nie wierząc zaproponował jednak inną niż czasochłonna zmiana algorytmu gospodarowania wodą metodę na rozwiązanie problemu Klimkówki. Nie zmieniło się jednak nic: w okresie suszy pozbywamy się wody ze Zbiornika w tempie 2m3/s. Do akcji wkracza więc MPGK w Gorlicach, adresując pismo do zarządu głównego PGW Wody Polskie.Data dodania artykułu: 14.11.2025 12:06Liczba komentarzy artykułu: 9Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu: 6
ReklamaSpetakl teatru O! La la! pt. „Recepta na Szczęście” - 4 grudnia 2025r., godz. 19 - Kino FARYS w Bieczu
Reklama
słabe opady deszczu

Temperatura: 4°C Miasto: Gorlice

Ciśnienie: 1014 hPa
Wiatr: 2 km/h

Reklama
Reklama