Portrety niezwykłych seniorów z terenu powiatu gorlickiego. Odcinek czwarty [VIDEO]

  • 28.12.2021, 16:36
  • Justyna Miarecka

Podziel się:

Oceń:

Stanisław Dziedziak, były nauczyciel MZS nr. 4 przez wiele lat znany był… Fot. Fundacja Na Rzecz Wspierania Osób Niepełnosprawnych „Wyjdź z Domu”/Stanisław Dziedziak
Serdecznie zapraszamy do obejrzenia czwartego filmu z cyklu portretów ośmiu niezwykłych seniorów z terenu powiatu gorlickiego.

 

Ten odcinek poświęcony jest Stanisławowi Dziedziakowi. Stanisław - były nauczyciel MZS nr. 4 przez wiele lat znany był wielu gorliczanom jako muzyk zespołu Coctail Band, gdzie grał na gitarze i instrumentach klawiszowych. Od dwudziestu lat śpiewa także w Chórze Kameralnym Belfersingers oraz w Podkarpackim Chórze Męskim z Rzeszowa.

Pasją muzykowania i śpiewania zaraził i zaraża do dziś wiele osób, rozwijając ją przy każdej sposobności. Aktywnie działa w lokalnym środowisku przekazując kulturę i tradycję regionu oraz promując Gorlice na terenie całego kraju i za granicą.

 

Powstały film stanowi element kampanii filmowej o aktywnych seniorach z terenu powiatu gorlickiego w ramach realizowanego przez Fundację „Wyjdź z Domu” projektu pn. „Gorliccy seniorzy przeciw skutkom pandemii”. Zadanie jest współfinansowane przez Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej w ramach programu wieloletniego na rzecz Osób Starszych „Aktywni+” na lata 2021-2025 edycja 2021.

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

 
Materiał nadesłany: Fundacja Na Rzecz Wspierania Osób Niepełnosprawnych „Wyjdź z Domu” 
Justyna Miarecka

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe