Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Zapisy na bezpłatne aparaty słuchowe - Gorlice, ul. Sienkiewicza 36 - tel. 18 353 82 66/ 501 700 244
Reklama Nowe mieszkania na sprzedaż "Osiedle Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
ReklamaZapraszamy do zakupów u wiodącego sprzedawcy rowerów elektrycznych - Iwo Bike w Gorlicach
Reklama Zapraszamy na zakupy do Delikatesów Szubryt w Gorlicach przy ul. Kościuszki, sprawdź najnowsze promocje 7-20 lipca 2025
Reklama Siatki i systemy JDS Ogrodzeniowe, kompletne ogrodzenia panelowe / bramy, furtki - automatyka / ogrodzenia frontowe / siatki leśne ogrodzeniowe. Darmowa wycena dostosowana do Twoich potrzeb! Siedliska 33, Bobowa, tel. 512 304 238 / 797 754 538
Reklama

Solidna dawka zdrowych emocji. Centrum narciarskie Master-Ski w Tyliczu zaprasza

Podziel się
Oceń

Na pięknych beskidzkich stokach czeka kraina pełna atrakcji i emocji. Białe szaleństwo jeszcze nigdy nie było tak ekscytujące! Niezwykła przygoda na nartach lub snowboardzie czeka na Ciebie w Centrum narciarskim Master-Ski w Tyliczu.
Solidna dawka zdrowych emocji. Centrum narciarskie Master-Ski w Tyliczu zaprasza

Autor: Fot. Centrum narciarskie i stok Master-Ski

 

Pod trasy zjazdowe dojedziesz wygodnie drogą nr 75, a oznakowanie łatwo pozwoli Ci trafić pod parking i dalej do Centrum Narciarskiego Master-Ski. Uśmiechnięte twarze innych gości dadzą Ci pewność: to idealne miejsce na świetną, zimową zabawę!

 

Różnorodność tras i piękne widoki w Tyliczu

Na osiem dostępnych obecnie tras wyjedziesz kolejką krzesełkową lub odpowiednimi wyciągami. Już wtedy będziesz pewny, że znalazłeś się we właściwym miejscu we właściwym czasie. Ponad koronami drzew zaczerpniesz świeżego beskidzkiego powietrza.

Chwila relaksu przy podziwianiu przyrody i zapierających dech w piersiach krajobrazów w Tyliczu na pograniczu Beskidu Sądeckiego i Niskiego, a potem już tylko poczucie wolności i powiew wiatru na twarzy, w czasie zjazdu.

 

Trasy nie tylko dla doświadczonych miłośników sportów zimowych

Przygotowane dla Was trasy zjazdowe mają długość od 150 do 1350 metrów. Pozwolą spróbować swoich sił początkującym jak i bardziej doświadczonym narciarzom i miłośnikom snowboardu. Trasa jest oświetlona, ratrakowana i sztucznie naśnieżana, co powoduje, że na ekscytujące zjazdy możesz przybyć zarówno tuż po otwarciu stoku, jak i wieczorem.

 

Idealne miejsce także dla początkujących amatorów białego szaleństwa

Na tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z nartami lub snowboardem czekają instruktorzy, którzy pomogą Ci rozpocząć przygodę na stoku.

W Centrum narciarskim Master Ski w Tyliczu swoich sił mogą spróbować także najmłodsi: czekają tu dla nich liczne atrakcje, w tym przedszkole narciarskie, poletko do jazdy na sankach czy zimowy plac zabaw.

Na facebookowym fanpage centrum narciarskiego Master-Ski w Tyliczu znajdziesz aktualne informacje o godzinach otwarcia i warunkach na stoku, a aktualny cennik i informacje o dodatkowych atrakcjach znajdziesz na stronie internetowej.

 

Masz pytania? Zadzwoń: +48 664 641 508

 

 



Napisz komentarz

Komentarze

o tak 09.01.2022 20:03
kto moze niech jedzie,wszystko tam ok. przyjemnie nawet tylko popatrzec na smigajacych po stoku.NAPRAWDE warto.

ReklamaAQUAPLAST - rynny, pokrycia dachowe
ReklamaAkademia Humanistyczno Ekonomiczna w Łodzi, Filia w Jaśle - studiuj blisko siebie PEDAGOGIKĘ lub ADMINISTRACJĘ - studia licencjackie i magisterskie podyplomowe wspomagane on-line - ZAPISZ SIĘ TERAZ I ZYSKAJ RABAT 10% W OPŁACIE CZESNEGO
ReklamaNowe mieszkania na sprzedaż, Osiedle "Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
AKTUALNOŚCI
ReklamaZnajdujemy się w Jankowej k. młyna, w budynku stacji PKP. Z nami Wybudujesz ,Wykończysz, Wyremontujesz. Największy wybór materiałów budowlanych w regionie. Kontakt: 18 479 14 13 / 692 700 673
Reklama
ReklamaOglądaj wyścig kolarki Tour de Pologne między 4 a 10 sierpnia 2025
POPULARNE
Jak odetkać ucho? – 8 skutecznych sposobów na zatkane ucho Jak odetkać ucho? – 8 skutecznych sposobów na zatkane ucho Właśnie wróciłeś z basenu lub obudziłeś się po spaniu na boku i nagle coś jest nie tak. Nie słyszysz dobrze w jednym uchu i czujesz, że coś zablokowało się w środku. Zadajesz sobie pytanie – jak odetkać ucho? Zatkane ucho to zmora nie tylko dzieci, ale również wielu dorosłych. Poznaj 8 skutecznych sposobów na jego odetkanie.Data dodania artykułu: 08.07.2025 12:17Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu: 7Policjanci stojący w rzędzie na uroczystości Uroczyste obchody Powiatowego Święta Policji w Bobowej [FOTO] Dziś (18 lipca) mieszkańcy powiatu gorlickiego licznie zgromadzili się w Bobowej, aby wspólnie świętować Powiatowe Święto Policji. Uroczystość zorganizowana przez Komendanta Powiatowego Policji w Gorlicach oraz Burmistrza Bobowej była okazją do uhonorowania pracy funkcjonariuszy i zaprezentowania policyjnego sprzętu.Data dodania artykułu: 18.07.2025 16:32Liczba komentarzy artykułu: 1Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu: 6Poseł Barbara Bartuś zachęca Gorliczan do podpisów w sprawie referendum. Poseł Barbara Bartuś zachęca Gorliczan do podpisów w sprawie referendum „Czy jesteś za odrzuceniem przymusowego przyjmowania nielegalnych migrantów, które skutkuje ryzykiem spadku bezpieczeństwa osobistego i ekonomicznego?” – tak brzmi pytanie, na które Polacy mają odpowiedzieć w referendum, które zorganizować pragnie środowisko Prawa i Sprawiedliwości. Ale by referendum się odbyło, konieczna jest wola Narodu. Dlatego dziś, 17 lipca na briefingu prasowym zorganizowanym na gorlickim rynku, Poseł Barbara Bartuś i lokalni działacze PiS zachęcali mieszkańców powiatu do składania podpisów.Data dodania artykułu: 17.07.2025 20:34Liczba komentarzy artykułu: 22Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu: 6
Reklama
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 15°C Miasto: Gorlice

Ciśnienie: 1013 hPa
Wiatr: 6 km/h

Reklama
Reklama Nowe mieszkania na sprzedaż - Szklane Tarasy, Gorlice, ul. Kapuścińskiego