Halo tu weekend – w nastroju jeszcze świątecznym

  • 07.01.2022, 14:27
  • Justyna Miarecka

Podziel się:

Oceń:

Halo tu weekend – w nastroju jeszcze świątecznym Fot. materiały promocyjne/halogorlice.info ©
Weekend za pasem, więc to najlepsza pora na poinformowanie o nadchodzących wydarzeniach. Bez dwóch zdań w najbliższych dniach królować będą przedstawienia o tematyce bożonarodzeniowej. Kto z Was nie miał jeszcze okazji lub po prostu nie zdążył, ma ostatnią szansę na nadrobienie zaległości.

 

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji obejrzeć spektaklu pt. Jasełka przygotowanego przez Międzypokoleniową Grupę Teatralną PLEMIĘ, to okazja nadarzy się w sobotę i niedzielę (8 i 9 stycznia) o godzinie 18 w cerkwii św. Paraskewy w Uściu Gorlickim. Ubierzcie się ciepło, a o rozgrzanie Waszych serc zadbają już Oni. Podczas spektaklu zbierane będą datki od serca na leczenie Klaudii Sławniak. Dla wielbicieli słodkości przed spektaklem będą sprzedawane ciasta. Wszystkie zebrane środku zostaną przekazane na leczenie dziewczynki.

Tutaj możecie obejrzeć galerię zdjęć z popremierowego spektaklu Nietuzinkowe i zaskakujace Jasełka [FOTO]

 

Parafialna Grupa Teatralna „Pomimo” działająca przy parafii Matki Bożej Szkaplerznej w Szymbarku zaprasza na jasełkowy spektakl. Odbędzie się on zarówno w sobotę o godzinie 17, a także w niedzielę o godzinie 14.30 i 17 w kościele w Szymbarku.

 

Koło Gospodyń Wiejskich „Magura” w Małastowie, OSP Małastów, Gospoda Magurska, Gmina Sękowa oraz Gminny Ośrodek Kultury w Sękowej zapraszają na wspólne kolędowanie w wykonaniu 40 osobowej Orkiestry św. Sebastiana, która działa od stycznia 2021 roku przy parafii św. Sebastiana w Niedźwiedziu. Koncert odbędzie się na Polanie Małastowskiej przy wyciągu w Małastowie o godzinie 14.

 

Ośrodek Kultury i Biblioteki w Moszczenicy, Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Staszkówce, Koło Gospodyń Wiejskich w Staszkówce oraz Chór Dominanta ze Staszkówki serdecznie zapraszają na Koncert Noworoczny. W programie również jasełka pt. Brama do nieba jest ciasna w wykonaniu seniorów i Koła Gospodyń Wiejskich w Staszkówce. Koncert rozpocznie się o godzinie 16 w sali gimnastycznej w Zespole Szkół w Staszkówce.

 

Jeśli macie ochotę trochę rozruszać się, potańczyć i jednocześnie zrobić coś dobrego, to w imieniu organizatorów zapraszamy na Zumba Party. Organizatorka Joanna Tacyn zaprasza na wspólną zabawę połączoną ze zbiórką wolnych datków na leczenie Klaudii z Uścia Gorlickiego. Impreza odbędzie się w remizie OSP Gładyszów punktualnie o godzinie 17.

 

Polecamy również aktualnie trwające wystawy:

 

 

Na bieżąco nadchodzące wydarzenia, imprezy, wernisaże i koncerty możecie sprawdzać w naszej kategorii >>>Nachodzące wydarzenia – halogorlice.info

Jeśli coś przeoczyliśmy, napiszcie do nas!

Justyna Miarecka

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Joasia
Joasia 08.01.2022, 10:40
Moze by tak podać informację o ktorej godzinie bedzie koncert w Małastowie.

Pozostałe