Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
ReklamaAparaty słuchowe? Sprawdź u nas bezpłatnie jakie będą najlepsze dla Ciebie! Badanie słuchu? u nas są wszystkie badania dzieci i dorosłych - Gorlice, ul. 11 Listopada 27/1.9, tel. 510 500 802
Reklama
ReklamaZnajdź swoją wymarzoną kosiarkę w IwoBike
Reklama Zapraszamy na zakupy do Delikatesów Szubryt w Gorlicach przy ul. Kościuszki
ReklamaHydrotech - skład budowlany, stacja diagnostyczna, mechanika pojazdowa, wulkanizacja - Siedliska 116, tel. 513 184 054 | Kwiaciarnia Gabi - dekoracje kościołów, dekoracje samochodów ślubnych, dekoracje sal weselnych, bukiety ślubne i okolicznościowe - ul. Węgierska 5, Bobowa, tel. 510 199 110

Zdynia. Tragiczny wypadek podczas prac polowych [AKTUALIZACJA]

Podziel się
Oceń

Dzisiaj (8 stycznia) około godz. 16.30 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zdarzeniu w Zdyni (gm. Uście Gorlickie).
Zdynia. Tragiczny wypadek podczas prac polowych [AKTUALIZACJA]

Autor: Fot. ilustracyjne/halogorlice.info ©

 

Miało tam dojść do wypadku z udziałem ciągnika, który przygniótł około 70-letniego mężczyznę.

Na pomoc zadysponowano strażaków z Gorlic i Gładyszowa a także patrol policji.

Informacje płynące z miejsca zdarzenia są bardzo smutne, niestety wypadek okazał się być śmiertelny. 

Około godz. 13 mieszkaniec Zdyni wyjechał ciągnikiem rolniczym do lasu. Po kilku godzinach zaniepokojona przedłużającą się nieobecnością mężczyzny rodzina postanowiła go poszukać.

Około godz. 16 jeden z jego najbliższych znalazł najpierw ciągnik, a chwilę później ciało mężczyzny. Najprawdopodobniej w czasie jazdy ciągnikiem mężczyzna wypadł z niego, a potem został najechany przez pojazd.

Ratownicy przybyli na miejsce zdarzenia mogli jedynie stwierdzić zgon mężczyzny. Na miejscu nadal pracuje grupa dochodzeniowo-śledcza pod nadzorem prokuratora – poinformował oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Gorlicach asp. szt. Grzegorz Szczepanek.

 


Napisz komentarz

Komentarze

J 10.01.2022 08:05
Tragedia....a tak na marginesie las to nie pracę w polu

Fakt 09.01.2022 10:32
Proszę nie pozwalać swoim blizkim w pojedynkę do prac leśnych samotnie się wybierać. Pokój Jego duszy, a blizkim wyrazy współczucia.

smerek 09.01.2022 07:02
czyli standard i jeszcze wożenie kilkuletnich dzieci z tyłu ciągnika

On 09.01.2022 15:10
Można by się było powstrzymać przed głupimi komentarzami może co? Jakby Tobie ktoś tragicznie zginął to chciałbyś czytać takie coś? Chyba nie. Wstyd.

smerecznia 09.01.2022 17:54
to przestań komentować i wszystko wróci do normy.

Sąsiad 09.01.2022 00:39
Niedwano żona zmarła.

Nevada 09.01.2022 12:50
?

Ja 09.01.2022 15:09
No chyba nie. Jak się czegoś nie wie to lepiej się nie odzywać.

ReklamaPasja do zwierząt FRYZJER BRUNO - oferujemy: strzyżenie psów i kotów, trymowanie, obcinanie pazurków, kąpiele, czyszczenie uszu, oczu, czyszczenie zębów, fachowe porady - używamy profesjonalnego sprzętu i kosmetyków najwyższej jakości - Kobylanka 256, tel, 533 16 08 76
ReklamaNowe mieszkania na sprzedaż, Osiedle "Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
ReklamaSkup katalizatorów i filtrów DPF - Gorlice, ul. Wyszyńskiego  tel. 536 420 420
AKTUALNOŚCI
Reklama
POPULARNE
zdjęcie przedstawia plakat i wizerunek kobiety w okularach Barbara Bartuś chce tańszego paliwa dla kierowców. Akcję promuje hasło: Tusk łupi Polaków Barbara Bartuś promuje na swoim profilu Facebooku projekt nazwany „Tarczą Paliwową PiS”, który – według zapowiedzi – miałby doprowadzić do obniżenia kosztów tankowania dla kierowców. W przestrzeni publicznej pojawiają się przy tym mocne hasła polityczne, takie jak „Tusk łupi Polaków”. Jednocześnie coraz częściej pojawiają się pytania, czy proponowane rozwiązania są rzeczywistą odpowiedzią na sytuację rynkową, czy raczej elementem bieżącej walki politycznej.Data dodania artykułu: 09.03.2026 12:28Liczba komentarzy artykułu: 28Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu: 49zdjęcie przedstawia policjanta oraz list z podziękowaniami Policjant pomógł kobiecie z odmrożonymi dłońmi. Mieszkanka prosi o udzielenie mu pochwały Do Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach wpłynęło wczoraj (18 marca) pismo od mieszkanki powiatu gorlickiego, w którym wyraziła ona wdzięczność dla dzielnicowego, asp. szt. Konrada Patera za okazaną pomoc.Data dodania artykułu: 19.03.2026 20:36Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu: 10zdjęcie przedstawia zamgloną drogę Ranek mglisty, potem wyjdzie słońce | Prognoza pogody na dziś - halogorlice.info We środę pogoda w naszej okolicy się poprawi. Po rozproszeniu się nocnej mgły, która miejscami w naszej okolicy powstała podczas nocy z wtorku na środę, w trakcie dnia ponownie zza chmur wyjdzie Słońce.Data dodania artykułu: 18.03.2026 07:08Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu: 10
ReklamaStand-up Grzegorz Dolniak - Kino Farys w Bieczu - 29 marca 2026
Reklama
zachmurzenie duże

Temperatura: 13°C Miasto: Gorlice

Ciśnienie: 1016 hPa
Wiatr: 18 km/h

OSTATNIE KOMENTARZE
Autor komentarza: lemingTreść komentarza: Paliwo może być nawet po 10 zł, ważne że nie rządzi PiS i że można zawierać homomałżeństwa.Data dodania komentarza: 22.03.2026, 08:16Źródło komentarza: Barbara Bartuś chce tańszego paliwa dla kierowców. Akcję promuje hasło: Tusk łupi PolakówAutor komentarza: ElvisTreść komentarza: Panie szanowny, przecież w PiS nawet nie wiedzą, co to jest rozum, od tego trzeba zacząć. Oni bezwolnie wykonują dyrektywy wydawane przez el komendante Kaczafiego. Poszedł przekaz dnia, że trzeba szczuć na Tuska to szczują, nic innego nie potrafią. A że ich elektorat jest ciemny jak tabaka w rogu, to i łykają te brednie jak pelikany. Na ludzką głupotę i naiwność lekarstwa nie ma. Życzę zdrowia przede wszystkim i pozdrawiam ludzi myślących własnym mózgiem.Data dodania komentarza: 21.03.2026, 21:01Źródło komentarza: Barbara Bartuś chce tańszego paliwa dla kierowców. Akcję promuje hasło: Tusk łupi PolakówAutor komentarza: ElvisTreść komentarza: Przecież za ceny paliw odpowiadają wydarzenia na bliskim wschodzie i to piekiełko jakie USA z Izraelem rozpętały w Iranie. Ale że wyborcy PiS są ciemni jak tabaka w rogu, to łykają te brednie posłanki BB jak pelikany. Posłanka zaś miernie, ale wiernie wykonuje przekaz dnia jaki poszedł od mini kolosa z Żoliborza. W we wszystkich europejskich krajach ceny paliw poszły w górę, kto obserwuje europejski rynek paliw, ten wie. Pozdrawiam ludzi myślących własnym mózgiem. Dużo zdrowia wszystkim życzę.Data dodania komentarza: 21.03.2026, 20:55Źródło komentarza: Barbara Bartuś chce tańszego paliwa dla kierowców. Akcję promuje hasło: Tusk łupi PolakówAutor komentarza: THTreść komentarza: Dobrze jest mieć ubezpieczenieData dodania komentarza: 21.03.2026, 20:50Źródło komentarza: Dramat właścicieli sklepu z bielizną. Lokal przy ul. Kościuszki został zniszczony
Reklama Nowe mieszkania na sprzedaż - Szklane Tarasy, Gorlice, ul. Kapuścińskiego