Poradnik – przenieś numer do Orange Flex już dziś!

  • 20.01.2022, 10:48
  • Justyna Miarecka

Podziel się:

Oceń:

dwie młode kobiety korzystają z telefonu Fot. materiały partnera
Twój dotychczasowy operator sieci komórkowej nie sprostał Twoim oczekiwaniom? A może szukasz ciekawej oferty dla jednoosobowej firmy? W Orange Flex to Ty o wszystkim decydujesz. Pożegnaj długoterminowe umowy, sztywne warunki i niepotrzebne kary finansowe – dołącz do #GeneracjiFlex! Sprawdź, jak przenieść numer do Orange Flex i zyskaj nieograniczoną wolność.

 

Orange Flex – przeniesienie numeru bez tajemnic

W Orange Flex to Ty dyktujesz warunki – wybierasz i zmieniasz Plan komórkowy tak, aby w pełni odpowiadał Twoim potrzebom. Usługi dodatkowe i płatności masz w jednym miejscu, bez zbędnej papierologii. Przeniesienie numeru do Orange Flex jest niezwykle proste, niezależnie od tego, czy korzystasz z abonamentu, czy z oferty na kartę. Wystarczy wykonać kilka kroków:

  • 1. Zapoznaj się z ofertą i pobierz aplikację

Na początku sprawdź, jakie Plany komórkowe przygotował dla Ciebie Orange Flex – każdy z nich różni się ilością dostępnych GB internetu. Do wyboru masz 15, 30, 50, a nawet 100 GB! Niezależnie od tego, na co się zdecydujesz, w Orange Flex wszystkie rozmowy, SMS-y i MMS-y w kraju i w roamingu w UE są bez limitu. Kiedy tylko zapoznasz się z Flexem trochę bliżej, wystarczy, że pobierzesz aplikację z App Store, Google Play lub Huawei AppGallery i wypełnisz krótki formularz.

  • 2. Zadecyduj, kiedy chcesz zacząć korzystać z Orange Flex

To bardzo proste! Dzięki opcji „Wybierz datę” wskażesz dzień, od którego chcesz przejść do Flexa. Jeżeli nie wiesz, kiedy kończy Ci się umowa z dotychczasowym operatorem sieci komórkowej, wybierz „Jak najszybciej i bez opłat” – sprawdzimy za Ciebie, kiedy możesz zacząć korzystać z Planu komórkowego w Orange Flex.

  • 3. Odbierz kartę SIM za 0 złotych

W ciągu 2-3 dni nowa karta SIM zostanie dostarczona wprost do Twojego miejsca zamieszkania przez kuriera. A może chcesz odebrać ją osobiście? Nie ma problemu – wystarczy, że udasz się do dowolnego salonu Orange. Chyba że wolisz eSIM? W Orange Flex to Ty o wszystkim decydujesz i nas to nie dziwi!

  • 4. Potwierdź tożsamość

Wszystkie usługi Orange Flex będą dla Ciebie dostępne po wykonaniu niezbędnej weryfikacji. Wystarczy, że prześlesz selfie oraz zdjęcie dokumentu tożsamości, na których będzie widoczne Twoje imię, nazwisko oraz numer PESEL. Jeżeli obawiasz się, że zostaną gdzieś wykorzystane, gwarantujemy – wszystko odbywa się bezpiecznie i pod kontrolą.

  • 5. Wybierz sposób płatności i gotowe!

Ostatni krok w przeniesieniu numeru do Orange Flex dotyczy sposobu płatności za wybrany Plan komórkowy. Wybierz spośród dwóch metod – doładuj konto Flex za pomocą BLIKA lub dodaj kartę płatniczą, a środki będą automatycznie pobierane co miesiąc. Szybko, łatwo i bez zbędnych komplikacji!

Zastanawiasz się, jak przejść do Orange Flex? Więcej informacji o przeniesieniu numeru znajdziesz tutaj: https://flex.orange.pl/oferta/przenies-numer

 

Flex – przeniesienie numeru to dopiero początek

Jeżeli nadal zastanawiasz się nad przeniesieniem numeru do Orange Flex, sprawdź, co jeszcze możesz zyskać:

  • Zmieniaj Plan komórkowy do woli

Nie wykorzystujesz wszystkich GB internetu? A może wyczerpujesz je przed czasem? We Flexie zmienisz i dostosujesz Plan, tak jak chcesz, bez dodatkowych opłat i innych formalności. Oprócz tego, w aplikacji aktywujesz dodatkowe usługi, takie jak Video Pass czy Music Pass.

  • Oszczędzaj!

W Orange Flex czekają na Ciebie ciekawe bonusy i promocje. Dzięki „Polecaj i zarabiaj” razem z wybranym znajomym możesz zyskać 100 złotych do podziału, a także dodatkowe 1000 GB internetu. Mało? W Klubie Flex co chwilę pojawiają się atrakcyjne rabaty na różne usługi i produkty, dzięki którym będziesz mógł zaoszczędzić!

  • Zrezygnujesz wtedy, kiedy zechcesz

Orange Flex nie wiąże Cię długoterminową umową, a to oznacza, że w każdej chwili możesz zrezygnować z wykupionego Planu komórkowego. We Flexie nie obowiązuje cię okres wypowiedzenia czy kara za zerwanie umowy, a wyłączenie subskrypcji następuje ostatniego dnia jej ważności. Pamiętaj, że przez jakiś czas możesz wrócić do Flexa – przez 6 miesięcy reaktywujesz Plan.

 

Justyna Miarecka

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe