Halo! Tu weekend! Przegląd wydarzeń [AKTUALIZACJA]

  • 21.01.2022, 18:06
  • Justyna Miarecka

Podziel się:

Oceń:

Halo! Tu weekend! Przegląd wydarzeń [AKTUALIZACJA] Fot. materiały prasowe
Jak co tydzień, także i dziś publikujemy zwiastuny imprez i wydarzeń kulturalnych na najbliższe dni. Może coś Was zainteresuje i aktywnie skorzystacie z naszych podpowiedzi.

 

Stowarzyszenie Ponad Ograniczeniami zaprasza na bezpłatne warsztaty dla młodzieży pod tytułem: Jak skutecznie wyznaczać i osiągać swoje cele? Początek o godzinie 17, spotkanie odbędzie się w Domu Nauczyciela w Gorlicach.

 

Ośrodek Kultury Gminy Gorlice serdecznie zaprasza na koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu chóru ZORIA działającego przy Gminnym Ośrodku Kultury w Uściu Gorlickim pod kierownictwem Anny Dyląg. Koncert odbędzie się o godz. 15.30 w cerkwi Opieki Matki Bożej w Bielance. W związku z sytuacją epidemiologiczną w powicie gorlickim Koncert Kolęd I Pastorałek w wykonaniu chóru ZORIA został odwołany.

 

Już w najbliższą w WDK w Bystrej odbędzie się wyjątkowy koncert kolęd, pastorałek i piosenek świątecznych. Wejściówki na to wydarzenie są do odebrania w OKGG filia w Bystrej. Koncert rozpocznie się o godzinie 14.30. W związku z sytuacją epidemiologiczną w powiecie gorlickim KONCERT NOWOROCZNY odbędzie się BEZ UDZIAŁU PUBLICZNOŚCI. O terminie emisji nagranego koncertu, Organizator poinformuje w późniejszym terminie.

 

W najbliższy poniedziałek o godzinie 19 w Dark Pubie w Gorlicach sceną zawładną Michał Pałubski oraz Damian „Viking” Usewicz! Wystąpią z całkowicie nowymi programami zatytułowanymi „Życie 3.0” oraz „Jak myślisz, że jest ok – to nie jest ok” – więc macie pewność, że wszystkie żarty usłyszycie po raz pierwszy!

Mamy dla Was dwie pojedyncze wejściówki! Wystarczy polubić post na naszym facebooku i wysłać nam maila na adres: [email protected], w tytule wpisując: STAND UP_Pałubski i Viking_2022

 

 

W Bibliotece Publicznej w Szymbarku odbędzie się spotkanie poetyckie z Elżbietą Sakowską. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15.15.

 

We foyer Kasztelu w Szymbarku dostępna będzie wystawa tematyczna z Ośrodka Dokumentacji i Historii Ziemi Żmigrodzkiej w Nowym Żmigrodzie, poświęcona Konfederacji Barskiej. Wystawę będzie można obejrzeć do 23 lutego 2022 roku.

 

Serdecznie zapraszamy do zwiedzania wystawy kolażu Danuty Słyś – Tohl w oficynie dworskiej przy Kasztelu w Szymbarku. Wystawę będzie można obejrzeć do 23 lutego 2022 roku.

 

Polecamy również aktualnie trwające wystawy:

 

 

Wszystkie (lub prawie wszystkie, staramy się niczego nie pominąć) nadchodzące wydarzenia, imprezy, wernisaże i koncerty możecie sprawdzać w naszej kategorii >>>Nachodzące wydarzenia – halogorlice.info

 

Jeśli jednak coś przeoczyliśmy, napiszcie do nas!

Justyna Miarecka

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe