Zza miedzy. Miłość, która doprowadziła młodego mężczyznę do... więzienia

  • 24.01.2022, 12:30
  • Barbara Ćmiech

Podziel się:

Oceń:

para młoda zakłada obrączki, a policjant kajdanki na ręce zatrzymanego Fot. ilustracyjne/halogorlice.info ©
W sobotę (22 stycznia) poszukiwany listem gończym 25-latek prosto z jednej z sal ślubów w powiecie chrzanowskim trafił do zakładu karnego. Był poszukiwany listem gończym za kradzieże i kradzieże z włamaniem. Najbliższe dwa i pół roku spędzi za kratkami.

 

Dzisiejszego poranka (24 stycznia) na stronie Małopolskiej Policji pojawiła się informacja o sukcesie policjantów z wydziału kryminalnego Komisariatu Policji w Trzebini (powiat chrzanowski).

Już kilka dni temu kryminalni ustalili, że młody mężczyzna, który był poszukiwany listem gończym, zmierza w sobotę (22 stycznia) ożenić się. Wszystkie stosowne dokumenty zostały już wcześniej złożone w jednym z urzędów stanu cywilnego w powiecie chrzanowskim.

W związku z tym sobotnia ceremonia w sali ślubów odbyła się w obecności dodatkowych, cóż tu dużo mówić – nieproszonych gości – funkcjonariuszy policji. Na szczęście narzeczeni mimo obecności policjantów chcieli dopełnić formalności, a funkcjonariusze wykazali się zrozumieniem i cierpliwie poczekali na zakończenie uroczystości.

Tuz po założeniu obrączki policjanci zakuli mężczyznę w kajdanki i odstawili do zakładu karnego, gdzie teraz odbędzie karę dwóch i pół roku pozbawienia wolności za popełnione przestępstwa.

 

Barbara Ćmiech

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

~~~~ja
~~~~ja 24.01.2022, 18:31
Prawdę mówiąc uważam, że dziewczyna raczej nie nie postąpiła dobrze (choć niby jest happy end, bo wzięli ślub), myślę, że mimo wszystko zgoda na ślub to był impuls, bo była zaskoczona i nie miała czasu tego przemyśleć.
Niestety facet idzie siedzieć na 2,5 roku i nie wiadomo jakim będzie człowiekiem kiedy wyjdzie, był "tylko " złodziejem a może zmienić się w bandytę, który kogoś napadnie za parę groszy. Oczywiście może być tak, że resocjalizacja zadziała i stanie się lepszym człowiekiem ale o to trzeba by zobaczyć na oczy a więc ewentualnie poczekać ze ślubem.
Klarson
Klarson 24.01.2022, 17:35
Miłość ci wszystkko wybaaaczy! 😅😎
Teodor
Teodor 24.01.2022, 14:06
Czy w Gorlicach i okolicy juz zupelnie sie nic nie dzieje że pisze się o jakiś dyrdymalach z drugiego konca wojewodztwa ?
Maurycy
Maurycy 24.01.2022, 13:08
Obrączki i bransoletka w gratisie (tożto prawie jak prezencik ślubny) xD

I miesiac miodowy nabierze zupelnie innego znaczenia xd

Pozostałe