Uwaga! Apel do mieszkańców Gorlic i okolic od organizatorów Zlotu Gorlickich Absolwentów

  • 31.03.2022, 17:15
  • Justyna Miarecka

Podziel się:

Oceń:

plakat promoujący zlot absolwentów w Gorlicach, czerwiec 2022 Fot. Fot. Zlot Absolwentów - GORLICE 2022/Marcin Marczewski
Drodzy Gorliczanie urodzeni w latach 70-tych oraz Ci, którzy zdawali egzamin maturalny w 1997 roku. To już ostatni dzwonek, aby wziąć udział w pierwszej tego typu imprezie w Gorlicach. Zostało już osiemdziemdziesiąt kilka dni do Zlotu Gorlickich Absolwentów, który odbędzie się w dniach 24-26 czerwca 2022 roku.

 

To naprawdę ostatnie dni na przesłanie swojego potwierdzenia obecności oraz przekazanie informacji o zlocie wszystkim potencjalnie zainteresowanym osobom. Czas biegnie nieubłaganie, mijają kolejne lata, osoby mieszkające poza Gorlicami często mijają się odwiedzając swoje rodzinne miasto. 

Dlatego w tym roku koncepcja jest taka, że kto może, to przyjeżdża do Gorlic w dniach 24-26 czerwca

 

W piątek (24 czerwca) spotyka się całe STARE osiedle HALLERA oraz Szkoła Podstawowa nr 6. O godzinie 18 odbędzie się Apel w Szkole oraz spotkania klasowe, a od godz. 20 do białego rana impreza wraz z grillem w Hotelu Lord. W programie imprezy jest również pożegnanie Dyrekcji i podziękowanie za wszystkie lata pracy.

W sobotę (25 czerwca) XXV LECIE MATURY 97 [Górka, Kromer, Ekonomik, Budowlanka] oraz spotkania innych roczników w gorlickich klubach.

Spotkajmy się znów wszyscy jak niegdyś 20-30 lat temu! Serdecznie zapraszamy wszystkich – potwierdź swoją obecność już dzisiaj.

 

Organizatorzy zwracają się również z prośbą o wpłaty, szczegóły dotyczące kwoty oraz numeru konta na podstronie konkretnego wydarzenia. Jeżeli chcesz zorganizować spotkanie twojej klasy ze szkoły podstawowej lub średniej skontaktuj się niezwłocznie z organizatorami zlotu, którzy umieszczą informacje o spotkaniu Waszej klasy na oficjalnym harmonogramie Zlotu.

Zapraszamy wszystkich serdecznie na stronę zlotu: www.gorlice2022.pl

 

Zapisz się na wydarzeniu na facebooku lub wyślij do nas e-maila. Zapisywać można się na platformie współpracy gospodarczej Gorliczan TUTAJ

 

Materiał nadesłany: Zlot Absolwentów - GORLICE 2022 | Marcin Marczewski

Justyna Miarecka

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe