Kobylanka. Renault wpadł do rowu. Są poszkodowani [AKTUALIZACJA]

  • 05.04.2022, 12:58
  • Justyna Miarecka

Podziel się:

Oceń:

loadingŁaduję odtwarzacz...
Dziś (5 kwietnia) około godziny 11.35 służby ratunkowe otrzymały wezwanie do zdarzenia drogowego w Kobylance (powiat gorlicki).

 

Do kolizji doszło na drodze łączącej przysiółek Grabówki z Gorzelnią w Kobylance (gmina Gorlice, powiat gorlicki).

Na miejscu okazało się, że kierujący renault z niewyjaśnionych w tym momencie przyczyn na wąskiej i śliskiej jezdni stracił panowanie nad kierownicą. Pojazd zjechał z jezdni do rowu i uderzył z impetem w jego bok.

Na miejsce zadysponowano służby ratunkowe, straż pożarną z Kobylanki i Gorlic, karetkę ZRM oraz patrol policji. 

Na czas prowadzenia akcji ratunkowej oraz ustalenia przyczyn tego zdarzenia droga była zablokowana. Karetka pogotowia odwiozła poszkodowanego mężczyznę na badania do gorlickiego szpitala.

Więcej szczegółów wkrótce.
 

AKTUALIZACJA (KPP w Gorlicach / 6 kwietnia 2022, godz. 9.15)

Zgłoszenie o kolizji w Kobylance otrzymaliśmy około godz. 11.30. Kierujący fiatem, mieszkaniec Biecza, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu podczas włączania się do ruchu i zmusił kierującego renaultem , mieszkańca gminy Gorlice, do gwałtownej zmiany kierunku jazdy. W wyniku tego manewru wjechał on do przydrożnego rowu, uszkadzając pojazd i fragment ogrodzenia przy jednej z posesji w Kobylance.

Obaj kierujący byli trzeźwi. Kierujący fiatem, który był sprawcą kolizji, został ukarany mandatem w wysokości 1 020 zł - powiedział rzecznik gorlickich mundurowych, st. asp. Gustaw Janas.

 

Miejsce zdarzenia:

 

 

Justyna Miarecka

Zdjęcia (10)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe