Po zwycięstwie nad gospodarzami turnieju MKS-em Czarni Połaniec 3:2 i porażce z SST Lubcza Racławówka 0:3, w ostatnim spotkaniu zmierzyli się z ekipą Arki II Chełm. Stawką tego spotkania było zajęcie drugiego, premiowanego miejsca w turnieju półfinałowym.
Niestety wczoraj musieli uznać wyższość przeciwników, ulegając im 0:3.
GKPS Gorlice - Arka II Chełm 0:3 (16:25, 20:25, 19:25)
Gorliczanie nie mieli recepty na dobrze zorganizowaną drużynę Arki i w żadnym z setów nie byli w stanie odmienić losów spotkania. Przeciwnicy, którzy podobnie jak GKPS mieli szansę awansować wykorzystali swoją okazję. Więcej szczęścia i zimniej krwi zachowali chełmianie i to oni ostatecznie wygrali cały mecz i awansowali do gier finałowych.
Najlepszym zawodnikiem GKPS-u, wyróżnionym przez organizatorów turnieju został Kamil Dygoń.
Dziękujemy całemu zespołowi GKPS Gorlice za wspaniałe emocje podczas całego sezonu rozgrywek. Mamy nadzieję, że już na jesień drużyna z powodzeniem wystartuje do kolejnych rozgrywek na szczeblu małopolskim a za rok wywalczy awans do II ligi PZPS.
Komplet wyników turnieju:
piątek
MKS Czarni Połaniec : GKPS Gorlice 2:3
KS Arka II Chełm : SST Lubcza Racławówka 0:3
sobota
GKPS Gorlice : SST Lubcza Racławówka 0:3
MKS Czarni Połaniec : KS Arka II Chełm 0:3
niedziela
SST Lubcza Racławówka : MKS Czarni Połaniec 1:3
KS Arka II Chełm : GKPS Gorlice 3:0
Końcowa kolejność turnieju:
1. SST Lubcza Racławówka: 5 pkt, sety 7:3 - awans do turnieju finałowego
2. KS Arka Chełm 5 pkt, sety 6:3 - awans do turnieju finałowego
3. MKS Czarni Połaniec 4 pkt, sety: 5:7
4. GKPS Gorlice: 4 pkt, sety: 3:8






![Policja zachęca maturzystów z powiatu gorlickiego do wstąpienia w szeregi służby [FOTO] zdjęcie przedstawia spotkanie uczniów w klasie z policjantem](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-policja-zacheca-maturzystow-z-powiatu-gorlickiego-do-wstapienia-w-szeregi-sluzby-foto-1774361220.jpg)

![Harklowa. Tragiczne zdarzenie tuż za granicą powiatu gorlickiego. Nie żyje 13-letni chłopiec [FOTO] zdjęcie przedstawia śmigłowiec lotniczego pogotowia ratunkowego](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-harklowa-tragiczne-zdarzenie-tuz-za-granica-powiatu-gorlickiego-nie-zyje-13-letni-chlopiec-1774353139.jpg)

![Co? Gdzie? Halo! Taneczne miraże, akcja krwiodawstwa oraz wystawy [WTOREK, 24 marca 2026] zdjęcie przedstawia zapowiedz co? Gdzie? Halo!](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-co-gdzie-halo-taneczne-miraze-akcja-krwiodawstwa-oraz-wystawy-wtorek-24-marca-2026-1774299742.jpg)

![Wspomnienie o śp. Eugeniuszu Patli [FOTO] zdjęcie przedstawia kondukt pogrzebowy w kościele i trumnę](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-wspomnienie-o-sp-eugeniuszu-patli-foto-1774338261.jpg)









![Parkowanie za 4 tysiące złotych na gorlickim parkingów [FOTO] zdjęcie przedstawia samochód z blankietami za wycieraczką za parkowanie](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-parkowanie-za-4-tysiace-zlotych-na-gorlickim-parkingu-foto-1773323229.jpg)
![Zaginęła 16-letnia mieszkanka Moszczenicy [AKTUALIZACJA] Zaginęła 16-letnia mieszkanka Moszczenicy [AKTUALIZACJA]](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-zaginela-16-letnia-mieszkanka-moszczenicy-1773388717.jpg)
![Gastronomia, budownictwo i klasa wojskowa. Tak promowała się szkoła w Gorlicach [FOTO] zdjęcie przedstawia 4 kobiety w fartuchach w kuchni](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-gastronomia-budownictwo-i-klasa-wojskowa-tak-promowala-sie-szkola-w-gorlicach-foto-1773848047.jpg)


![Ropa. Zderzenie pojazdów na DK28. Tragedia wisiała w powietrzu [FOTO] zdjęcie przedstawia rozbitą karoserię samochodu](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-ropa-zderzenie-pojazdow-1773646164.jpg)
Napisz komentarz
Komentarze