Ludzie sukcesu ciągle się uczą i rozwijają

  • 14.04.2022, 09:38
  • Tomasz Stasiowski

Podziel się:

Oceń:

uczniowie, stypendyści Zespołu Szkół Technicznych w Gorlicach Fot. Starostwo Powiatowe w Gorlicach
To było ważne wydarzenie w życiu uczniów Zespołu Szkół Technicznych w Gorlicach. Najlepszym z nich wręczono szkolne stypendia za pierwsze półrocze obecnego roku szkolnego.

 

We wtorek 12 kwietnia z rąk Starosty Gorlickiego Marii Gubały i Dyrektor Zespołu Szkół Technicznych Renaty Stępień nagrody otrzymali wyróżniający się uczniowie. 

Uroczystość ta była okazją do pokazania, że warto jest się uczyć, bo zdobyte stypendium to dodatkowa nagroda za trud włożony w naukę, ale to także motywacja do dalszej pracy i osiągania coraz lepszych wyników, by być coraz lepszym każdego dnia.

Stypendystom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów, a wszystkim pozostałym uczniom dopingujemy do nauki, która z pewnością zaowocuje wysokimi średnimi na koniec roku, które będą mogły zostać docenione przyznaniem kolejnych stypendiów już wkrótce.

Wiedza poparta wysokimi wynikami, świadczy nie tylko o ciężkiej i wytrwałej pracy uczniów, ale również o ich dużej dojrzałości i odpowiedzialności – powiedziała starosta Maria Gubała.

Młodym ludziom należą się gratulacje. Ale musimy również pamiętać i złożyć podziękowania nauczycielom, którzy przyczynili się do tych wysokich wyników, rozwijając talenty i pasje uczniów. Działania te wpisują się w prężną pracę szkoły i przyczyniają do budowy marki Zespołu Szkół Technicznych w lokalnym środowisku – dodała Maria Gubała.

Podczas szkolnej uroczystości odbyła się również uroczysta gala podsumowująca XIV i XV edycję Ogólnopolskiego Konkursu o Nagrodę i Dyplom Prezesa SIMP dla absolwentów szkół prowadzących kształcenie zawodowe „Technik Absolwent 2020” i „Technik Absolwent 2021”.

Dyplomy wręczał Prezes Zarządu Oddziału SIMP w Gorlicach Roman Jamro i dyrektor Renata Stępień.

 

Źródło: Starostwo Powiatowe w Gorlicach

Tomasz Stasiowski

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe