Biblioteka zaprasza na kiermasz książek używanych i nie tylko! „Książka i Róża” od czwartku w Gorlicach

  • 19.04.2022, 12:15
  • Monika Kulka-Smołkowicz

Podziel się:

Oceń:

soliki, na których leży wiele książek, sylwetki ludzi w tle Fot. halogorlice.info ©
Jeśli planujecie uzupełnić biblioteczkę, bądź po prostu chcecie zobaczyć, co będzie na sprzedaż, już dziś zaplanujcie czas! Małopolskie Dni Książki rozpoczną się już pojutrze (21 kwietnia)

 

To już 21. edycja Małopolskich Dni Książki „Książka i Róża”

To już kolejna edycja Małopolskich Dni Książki „Książka i Róża”, w czasie których będziemy mogli uczestniczyć w wielu interesujących wydarzeniach okołoksiążkowych.

Już w najbliższy czwartek, 21 kwietnia o godz. 18 w sali Pod Sową  rozpocznie się spotkanie autorskie z Urszulą Karasińską, „Gorlickie ulice — tak je pamiętamy”. Będzie można porozmawiać o gorlickich ulicach i historiach napisanych przez zamieszkujących ich ludzi. Być może rozmowa z Autorką będzie początkiem nowego rozdziału w kolejnych publikacjach?

 

Wydarzeniu będzie towarzyszyła wystawa z okazji 130. rocznicy założenia TG „Sokół”

W piątek (22 kwietnia) do Biblioteki zaproszeni zostaną najmłodsi. O godz. 10 w Czytelni dla Dzieci i Młodzieży rozpoczną się zajęcia artystyczno-literackie „Zakładka z różą”. Tego samego dnia w wypożyczalni dla osób dorosłych na odwiedzających Bibliotekę będzie czekał różany poczęstunek oraz różana drabina, czyli ekspozycja książek z różaną osnową.

Także w piątek rozpocznie się wyczekiwany przez wielu wielki kiermasz książek używanych.  Ten element obchodów Małopolskiego Dnia Książki będzie trwał przez dwa dni. W Piątek na skwerku przy bibliotece (ul. Jagiełły 1) będziecie mogli poszukiwać wymarzonych publikacji od 10 do 15. W sobotę kiermasz rozpocznie się o 9 i potrwa do południa.

 

Do zakupionych książek dołączona będzie róża

W sobotę (23 kwietnia) do biblioteki ponownie zaproszeni będą najmłodsi, którzy na skwerku przy bibliotece od godz. 9 do 12 będą mogli uczestniczyć w zabawach cyrkowych.

 

Jeśli chcecie zobaczyć, jak wyglądał ubiegłoroczny kiermasz w czerwcu, zajrzyjcie do tekstu >>>Trwa kiermasz na skwerku przy gorlickiej bibliotece. Można upolować perełki za bezcen!

Monika Kulka-Smołkowicz

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe