Co kupić dziecku na Dzień Dziecka?

  • 25.04.2022, 15:46
  • Justyna Miarecka

Podziel się:

Oceń:

dziecko pod wiaduktem Fot. materiały partnera
Dzień Dziecka na całym świecie obchodzony jest w różnych terminach. Jedno się jednak nie zmienia – chęć podarowania dziecku czegoś wyjątkowego. Chociaż najmłodszych trudno jest dzisiaj zaskoczyć czymś oryginalnym, postawiliśmy sobie za cel podpowiedzieć Ci, co może uszczęśliwić dziewczynkę i chłopca. Startujemy!

 

Artystyczne atrakcje na Dzień Dziecka

Jeśli Twoja pociecha to istna artystyczna dusza wybór prezentu jest po części naturalny. Proponujemy jednak, by zamiast kolejnego zestawu do szkicowania czy malowania postawić na voucher zapewniający niezapomniane przeżycia. Możesz wybrać spośród tych widocznych na wyjatkowyprezent.pl. Jednym z nich jest nauka gry na wybranym instrumencie np. na gitarze czy perkusji. Świetnym pomysłem są też lekcje śpiewu – indywidualne, jak też razem z Tobą. Możecie też nagrać Waszą ulubioną piosenkę i chwalić się nią wśród rodziny i znajomych.

 

Aktywności z większą dawką adrenaliny

Twoje dziecko nie może usiedzieć na miejscu i uwielbia wymyślać szalone rzeczy? Zamiast zamartwiać się, co samo robi bez Twojego czujnego oka, możesz zagwarantować mu bezpieczne atrakcje z pewną dozą szaleństwa. Niezwykle popularnym wśród rodziców szukających prezentu na Dzień Dziecka jest wizyta w parku linowym. Jeśli takie wyzwania dla Twojego dziecka to chleb powszedni, możesz pójść o krok dalej i zafundować mu lot balonem lub awionetką. To jednak tylko początek w gamie szalonych i pełnych adrenaliny prezentów!

 

Prezenty dla pasjonatów szaleństwa

To nie jest tak, że tylko chłopcy uwielbiają adrenalinę. Dziewczynki też przepadają za pędem wiatru, szybkością, wysokością i sporymi wrażeniami. Dlatego zarówno dla Córki jak i Syna możesz wybrać wyścig gokartowy, przejażdżkę sportowym autem, naukę driftu czy skok na linie. Możesz mieć pewność, że każda z tych przygód jest przygotowana z wyjątkową dbałością o bezpieczeństwo Twojej pociechy. Zwykle skoki na linie są zarezerwowane dla dzieci w wieku powyżej 13 lat i w Twojej obecności. Jeśli chcesz sięgnąć po pełne adrenaliny vouchery z niezapomnianymi przeżyciami, wybierz jeden z powyższych.


Jeszcze więcej wspaniałej zabawy dla Ciebie i dziecka

Kto powiedział, że prezent na Dzień Dziecka ma być tylko dla Twojej pociechy? Wspólnie spędzone chwile są rewelacyjne i mogą jeszcze bardziej Was do siebie przybliżyć. Gdy w ich trakcie macie do pokonania jakieś przeszkody i musicie razem rozwiązywać zagadki, zabawa będzie tym ciekawsza. Taką propozycją jest np. Escape Room, czyli dom pełen zagadek. Jeśli czujesz się na siłach, możesz sięgnąć po wizytę w parku trampolin i poskakać razem ze swoim dzieckiem. Uważaj – taka zabawa uzależnia!

 

Dlaczego warto postawić na aktywności zamiast drobnego upominku?

Mniejsze lub większe prezenty w postaci materialnych rzeczy nie zawsze są trafione. Często zachwyt po ich otrzymaniu mija bardzo szybko. Inaczej ma się rzecz z wyjątkowymi przeżyciami. Emocji nie da się zapomnieć, a wspólnie spędzony czas może Was do siebie jeszcze przybliżyć. Dlatego tym razem postaw na coś wyjątkowego dla swojego dziecka i zapewniaj mu niezapomniane chwile!


Kreatywne prezenty na prezent na dzień dziecka znajdziesz na https://www.wyjatkowyprezent.pl/prezenty-na-dzien-dziecka/

Justyna Miarecka

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe