Park otworzy swoje wrota dla najmłodszych już w najbliższy piątek, 29 kwietnia
Park Rozrywki Rabkoland już od ponad 30 lat zapewnia dzieciom niezapomniane przeżycia. Na jego terenie na najmłodszych czekają m.in. takie strefy, jak: Wioska Wikingów, Dolina Trzmiela czy Machinarium, a każda z nich zawiera tematyczne atrakcje. Co roku Park wzbogacany jest o nowe niespodzianki, które pozwalają dzieciom przeżyć niezapomniane przygody. Nie inaczej będzie w nadchodzącym sezonie.
Skałożerca - ekstremalna atrakcja dla poszukiwaczy przygód
Nowa atrakcja zlokalizowana w Góralskiej Dżungli – Skałożerca – to duża karuzela, opanowana przez znane gościom parku krasnale Skałuchy, która zabierze w podróż aż 30 osób na raz i zapewni bardziej ekstremalne przeżycia. Będą mogli z niej korzystać śmiałkowie mierzący powyżej 110 cm wzrostu, a także dorośli. Składa się z 10 ramion, które poruszają się w przód i w tył, a także zapewniają ekscytujące podskoki.
Na dzieci, które preferują spokojniejsze wrażenia, również czekają niespodzianki. W Dolinie Trzmiela powstał nowy teatr. Odgrywane na nim będzie zupełnie nowe przedstawienie, na które serdecznie zaprasza Krucabomba. Spektakle będzie można obejrzeć codziennie, a dokładne godziny pokazów ogłaszane będą na bieżąco.
Gratka dla maluszków – nowe atrakcje Parku Rozrywkowego Rabkoland
Dzieci do trzeciego roku życia będą mogły skorzystać z nowego Klubu Gąsienicy zlokalizowanego w Dolinie Trzmiela – specjalnej strefie dedykowanej najmłodszym gościom. To ekologiczny, wykonany głównie z drewnianych elementów plac zabaw, który został zaprojektowany na bazie rekomendacji fizjoterapeutów.
Znajdziemy tam m.in. skonstruowaną z różnorodnych powierzchni i faktur Ścieżkę Gołych Stóp, pozwalającą rozwijać integrację sensoryczną, a także inne atrakcje pobudzające m.in. spostrzegawczość, motorykę czy koordynację ruchową, jak przeszkody do pokonania i różnorodne gry – wyścigi pszczół czy spadające biedronki.
Małych i dużych głodomorów z pewnością zachwycą również Pofyrtane Drzewa – nowy, wypełniony atrakcjami plac zabaw, zlokalizowany przy Pizzerii pod Palmami, który umili zarówno dzieciom, jak i rodzicom czas oczekiwania na zamówienie.
Majówka w Parku Rozrywki Rabkoland przebiegnie koncertowo!
Już 1 i 3 maja na nowej scenie, zlokalizowanej przy największej restauracji Rabkolandu – Pasibrzuch, odbędą się koncerty lokalnego, pełnego uśmiechu duetu muzycznego Bobass dla dzieci. Charyzmatyczny i pełny życia Kuba Bobass Wilk – muzyk, instrumentalista, aranżer i producent muzyczny oraz energiczna wokalistka Violonczelka zagrają największej przeboje dla najmłodszych.
Warto przypomnieć, że do września została przedłużona ważność bonu turystycznego, który można wykorzystać w Parku Rozrywki Rabkoland. Można posłużyć się nim kupując bilety zarówno w kasach biletowych, jak i online. Sprawdź aktualny cennik BILETY RABKOLAND 2022
Mamy dla Was bilety, jeśli chcecie je otrzymać wystarczy, że polubicie post na naszym facebookowym profilu i napiszecie do nas maila na adres [email protected], a w tytule wiadomości wpiszecie halogorlice_RABKOLAND_2022 – darmowe wejściówki otrzyma pierwsze 7 osób, które polubią post i wyślą maila zgodnie z instrukcją!
AKTUALIZACJA (28 kwietnia, godz. 11.06)
Wszystkie bilety zostały rozdane. Dziękujemy za Wasze maile i życzymy Wam udanej zabawy!
Jak widać, w nowym sezonie w Parku Rozrywki Rabkoland nie zabraknie atrakcji, a to jeszcze nie koniec niespodzianek! Ponadto w tym roku, podobnie jak w poprzednich latach, w parku odbędą się Mistrzostwa Polski w Dojeniu Sztucznej Krowy oraz Mistrzostwa Polski w Dmuchaniu Balona z Gumy do Żucia. Zapowiada się sezon pełen wrażeń!

O Parku Rozrywki Rabkoland
Rabkoland to jeden z najpopularniejszych parków rozrywki w Polsce, znajdujący się w miejscowości Rabka-Zdrój. Park rozpoczął działalność pod nazwą Lunapark Alibaba w 1989 roku. Od 2001 roku funkcjonuje już jako Rabkoland. W latach 2019-2020 miejsce przeszło gruntowną rewitalizację. Na terenie parku można znaleźć atrakcje dla dzieci od 1 do 12 lat, choć w ofercie Rabkolandu bardzo dobrze odnajdują się także dorośli.
Urządzenia rozrywkowe są podzielone na pięć stref tematycznych:
- Machinarium, Dolinę Trzmiela,
- Góralsko Dżunglę,
- Wioskę Wikingów
- i Cyrk Luna.
Wśród atrakcji Rabkolandu można wymienić: najmniejszy rollercoaster tylko dla dzieci, Latający Autobus, Wesołą Farmę, Wieżę Duch-Duch czy Kuźnię Wikingów, a także nowości 2022: Klub Gąsienicy, Pofytrane Drzewa czy Skałożercę. Na terenie parku znajduje się ponadto Muzeum Orderu Uśmiechu.
Więcej informacji na temat parku można znaleźć na stronie www.rabkoland.pl
Materiał nadesłany: Park rozrywki RABKOLAND










![Darmowe świąteczne pocztówki do odebrania w Mieście Światła [VIDEO] Zdjęcie przedstawia pocztówki świąteczne](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-darmowe-swiateczne-pocztowki-do-odebrania-w-miescie-swiatla-video-1764927672.jpg)
![Co zrobić, by powstrzymać lawinę odpadów? Ważne wnioski z konferencji w Gorlicach [FOTO] Zdjęcie przedstawia publiczność oraz starostę Marcina Krzemińskiego](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-co-zrobic-by-powstrzymac-lawine-odpadow-wazne-wnioski-z-konferencji-w-gorlicach-foto-1764923714.jpg)
![Halo Tu Weekend. Mikołajkowy weekend w powiecie gorlickim [5-7 grudnia 2025] zdjęcie przedstawia mikołaja z reniferami na rynku w Gorlicach](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-halo-tu-weekend-mikolajkowy-weekend-w-powiecie-gorlickim-5-7-grudnia-2025-1764876959.jpg)

![Pożar w pociągu na dworcu PKP Nowy Sącz — trwa akcja gaśnicza [FOTO] zdjęcie przedstawia palący się pociąg](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-pozar-w-pociagu-na-dworcu-pkp-nowy-sacz-trwa-akcja-gasnicza-foto-1764877834.jpg)
![Hala namiotowa zawaliła się pod naporem śniegu. Drzewa przy ul. Bieckiej połamane [FOTO/VIDEO] zdjęcie przedstawia straż pożarną](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-hala-namiotowa-zawalila-sie-pod-naporem-sniegu-drzewa-przy-ul-bieckiej-polamane-foto-video-1763897512.jpg)




![Gorlice. Kolizja na ul. Stróżowskiej. Droga do Mszanki zablokowana [FOTO] zdjęcie przedstawia uszkodzone pojazdy podczas kolizji](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-gorlice-kolizja-na-ul-strozowskiej-droga-zablokowana-foto-1763754618.jpg)
![Znaleziony niedaleko wieży widokowej. Miał zaledwie 31 stopni temperatury ciała [FOTO] Zdjęcie przedstawia wychłodzonego mężczyznę oraz radiowóz](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-znaleziony-przy-wiezy-widokowej-w-desznicy-mial-zaledwie-31-stopni-temperatury-ciala-1764061280.jpg)


Napisz komentarz
Komentarze