Klimkówka. Potrącenie młodego gorliczanina

  • 06.05.2022, 12:03
  • Barbara Ćmiech

Podziel się:

Oceń:

Klimkówka. Potrącenie młodego gorliczanina Fot. ilustracyjne/halogorlice.info ©
Wczoraj (5 maja) około godz. 15.15 służby ratunkowe zostały wezwane w okolice zalewu w Klimkówce, gdzie doszło do potrącenia młodego mężczyzny.

 

Na miejsce natychmiast wyruszyli policjanci i zespół ratownictwa medycznego. Okazało się, że obrażenia 17-latka są na tyle poważne, że ratownicy zadecydowali o zabraniu chłopaka do gorlickiego szpitala.

Krakowianin siedzący za kierowcą toyoty najpewniej nie zauważył pieszego, który poruszał się niewłaściwą stroną jezdni i doszło do potrącenia młodego mężczyzny. Policjanci wykonali oględziny miejsca zdarzenia i wszczęli postępowanie wyjaśniające w tej sprawie.

Ostatecznie zdarzenie to zostało zakwalifikowane jako wypadek drogowy, bo urazy głowy, klatki piersiowej i kończyn 17-latka okazały się dość poważne – wyjaśnia starszy aspirant Gustaw Janas, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach.


Wczorajszego poranka doszło również do niegroźnej kolizji w Bobowej na ulicy Grunwaldzkiej. Kierowca peugeota, mieszkaniec z powiatu tarnowskiego, nie zachował szczególnej ostrożności podczas cofania i doprowadził do stłuczki z volkswagenem. Sprawca zdarzenia został ukarany 1200 zł mandatem i sześcioma punktami.

Jeszcze tego samego dnia doszło do kolejnej kolizji, tym razem w Dominikowicach. Kierowca suzuki nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu i najechał na tył hondy. Mieszkaniec gminy Gorlice, który siedział za kierownica suzuki, został ukarany 1020 zł mandatem i sześcioma punktami.

Barbara Ćmiech

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe