Charytatywny zlot samochodów dla Adriana [AKTUALIZACJA]

  • 15.05.2022, 18:10
  • Tomasz Stasiowski

Podziel się:

Oceń:

samochód na rynku w gorlicach Fot. halogorlice.info ©
Samochody przyciągają wszystkich. Zapach benzyny, błysk karoserii i warkot silnika, przyprawiają fanów motosportu o gęsią skórkę. Tak było dziś na gorlickim Rynku. Właśnie dziś odbyła się akcja charytatywna dla Adriana z Brunar.

 

Celem zlotu SPRING CARS VIBE 2022° – Charytatywnie dla Adriana było znalezienie potencjalnego dawcy szpiku dla Adriana z Brunar, młodego strażaka z tamtejszej jednostki OSP. Wymazy były pobierane od godziny 10 do 16 na Rynku przy Pawilonie Historii Miasta.

Już od wczesnych godzin porannych przed namiotem DKMS-u zbierali się wszyscy chętni, którzy chcieli poddać się procedurze poboru wymazu. Na potrzebę akcji zorganizowano kilka stanowisk pobraniowych, które przez cały czas były oblegane przez mieszkańców Gorlic, i nie tylko.

Przed południem na gorlicki Rynek zaczęły zjeżdżać piękne i warczące maszyny, które zapowiedziały się na zlocie. Wokół Tereski Kosibianki skupiły się motocykle i wszelkiej maści jednoślady.

Na samej płycie Rynku był taki ścisk od samochodów, że nie sposób było przejść, nie mówiąc już o swobodnym zrobieniu zdjęcia. Majowe słońce odbijało się w wypieszczonych i wypolerowanych karoseriach samochodów, wśród których można było znaleźć wiele nowoczesnych modeli, jak również starszych, zabytkowych.

Każda z okazji, by przyciągnąć widzów, jest dobra, byleby tylko przełożyła się ona na efekt całej akcji.


Czy wśród wszystkich tych, którzy zarejestrowali się w punkcie DMKS-u, znajdzie się genetyczny bliźniak dla Adriana? O tym przekonamy się za kilka dni.

 

O historii Adriana pisaliśmy tutaj >>>21-letni druh z Brunar walczy z ostrą białaczką. Pomagał potrzebującym, teraz sam potrzebuje pomocy i tutaj >>>Trwają poszukiwania genetycznego bliźniaka dla Adriana. W Was nadzieja! a także tutaj >>>Rejestracja do DKMS dedykowana 22-letniemu Adrianowi

 

Zobaczcie, jakie piękności parkowały na gorlickim Rynku.

 

AKTUALIZACJA (16 maja 2022, godz. 10.45)

Jak informuje gorlicki Urząd Miejski:

Podczas wydarzenia 152 osoby zarejestrowały się  jako dawcy szpiku w namiocie DKMS. Brawo!

 

Tomasz Stasiowski

Zdjęcia (72)

Podpięte galerie zdjęć:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

KrzySiek
KrzySiek 17.05.2022, 08:17
Zdrowia Adrian! Dzięki chłopaki za ściągnięcie tylu fur. Więcej takich imprez!

Pozostałe