Znamy termin otwarcia Fali, ceny biletów i wszystkie atrakcje [VIDEO]

  • 17.05.2022, 18:09
  • Tomasz Stasiowski

Podziel się:

Oceń:

loadingŁaduję odtwarzacz...
Z Rafałem Kuklą pogadaliśmy dzisiaj o planowanym już za kilkanaście dni otwarciu krytej pływalni. Burmistrz zdradził nam również, czy zamierza po uroczystym przecięciu wstęgi, jako pierwszy wskoczyć do basenu.

 

W naszej rozmowie znajdziecie odpowiedzi na najbardziej nurtujące Was pytania, ponieważ większość z nich pochodzi z komentarzy pod naszym ostatnim materiałem dotyczącym krytej pływalni >>>Fala otworzy się dla miłośników pływania [FOTO]

 

Oprócz terminu otwarcia basenu, cen za wejściówki i atrakcji, które pojawią się w Fali burmistrz odpowiedział na pytanie, o ile opóźnił się termin oddania do użytku basenu w stosunku do pierwszego zakładanego terminu.

W Waszych komentarzach często pojawiało się pytanie o to, jaka będzie temperatura wody w nieckach, żartowaliście, że wcześniej pływanie było bardziej morsowaniem. Rafał Kukla mówi również o tym, w jaki sposób została uregulowana kwestia dostępności prywatnego klienta i szkół nauki pływania.

Jest o zabezpieczeniach przed budowlanymi bublami (w przeszłości okazały się nimi panele fotowoltaiczne, które nie zostały użyte ani razu), ale również o rzeczach fajnych i miłych, jak to z czego miejscy urzędnicy są najbardziej dumni w kwestii remontu Fali.

 

Tomasz Stasiowski

Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ewa Dziki
Ewa Dziki 25.05.2022, 15:59
Dowiem się w końcu gdzie w tym artykule są te ceny wstępu na ten basen ?
adam1
adam1 18.05.2022, 20:52
Jeżeli idę do sklepu kupić chleb lub wędlinę albo jestem u fryzjera to nie oczekuję zniżki dlatego , że jestem emerytem, studentem , młodzieżą czy dawcą. Tak samo jak mechanik przyjedzie naprawić mi pralkę to nie żądam żadnych zniżek z takiego tytułu. Podobnie powinno być w przypadku pływalni. Tak jest w normalnym systemie, wszystko ma swoją rynkowa cenę. Jeżeli jednym obniżymy to musimy drugim podnieść cenę bo ktoś w ostatecznym rachunku musi za to zapłacić.
^
^ 18.05.2022, 07:46
Może jakieś ulgi dla honorowych dawców krwi?
hdk
hdk 18.05.2022, 11:24
a honorowi dawcy krwi nie robia tego z potrzeby serca?
^
^ 18.05.2022, 17:36
A to przepraszam. Jeśli tak stawiasz sprawę, to niech Morawiecki dołoży im podatek, bo jeśli oddają krew, to pewno mają jej za dużo.
rayan
rayan 18.05.2022, 11:20
Dlaczego tylko dla dawców? A przedszkole, szkoła podstawowa, młodzież, studenci, pracownicy sklepów odzieżowych, monopolowych, sporzywczych, budowlanych. Im też się należy. Wogole dla wszystkich zniżka. A najlepiej bezpłatnie.
*
* 18.05.2022, 16:14
Szkoly , przedszkola ,studenci maja a krwiodawca bezwglednie uwazam ze sie nalezy za ich pomoc w ratowaniu ludziego zycia .
gorliczanin
gorliczanin 18.05.2022, 11:17
podzielam Twoja propozycje - nalezy sie ,ale wyłącznie zasłużonym
rayan
rayan 18.05.2022, 16:03
Moja propozycja była żartem 😉 jak czytam że ten by chciał za pół darmo czy tamten to nie mogłem inaczej zareagować 😉
^
^ 18.05.2022, 22:10
O dawcach krwi pamięta się jedynie wtedy gdy przychodzi sezon wakacyjny i nie ma jak wykonać transfuzji ze względu na jej braki.
Oby nie doszło do tego, że wszyscy będą mieli pomoc innemu człowiekowi głęboko. To nie to samo co wstawienie sobie symboli, czy flagi w profil na FB zza komputera. Nie to samo.
PL
PL 18.05.2022, 12:59
Idę a leją zasłużonych ;)

Pozostałe