Znamy nazwiska nowych dyrektorów szkół w gminie Sękowa

  • 19.05.2022, 09:03
  • Monika Kulka-Smołkowicz

Podziel się:

Oceń:

pytajniki w chmurkach Fot. ilustracyjne/pexels
Na stronie gminy Sękowa pojawiły się nazwiska nowych dyrektorów, którzy będą kierować pracą szkół w Sękowej i Siarach.

 

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, komisja konkursowa przeprowadziła postępowanie konkursowe na stanowiska dyrektorów zespołu szkolno-przedszkolnego w Sękowej oraz dyrektora szkoły podstawowej im. w. Długosza w Siarach.

W Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Sękowej na stanowisku dyrektora została – Bożena Bernasiewicz – pełniła ona dotychczas tę właśnie funkcję. Podobnie sytuacja wygląda w Szkole Podstawowej im. Władysława Długosza w Siarach, gdzie dyrektorem została Renata Karwat.

 

Nowy dyrektor poszukiwany

Wybory osób, które będą pełnić obowiązki dyrektorów odbywają się regularnie, po upływie kadencji, która z zasady trwa 5 lat. W marcu w tekście >>>Dyrektorzy szkół poszukiwani! Powiat gorlicki ogłosił siedem konkursów pisaliśmy o poszukiwaniach dyrektorów m.in. w MDK w Gorlicach, ZST im. W. Pola w Gorlicach czy ZSZ im. Jadwigi Królowej w Bieczu.

 

Do 12 maja przyjmowane były też oferty w konkursie na stanowisko dyrektora Miejskiego Zespołu Szkół nr 6 w Gorlicach im. Bohaterów Ziemi Gorlickiej. W tym przypadku rozpisany został drugi konkurs, ponieważ po pierwszym nie nastąpiło rozstrzygnięcie w tej sprawie >>>Dyrektor gorlickiej „szóstki” nadal poszukiwany. W pierwszym konkursie wzięło udział dwóch kandydatów

 

Źródło info: UG w Sękowej, UM w Gorlicach

Monika Kulka-Smołkowicz

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe