Już za tydzień wielka debata w mieście. Też możesz w niej wziać udział!

  • 20.05.2022, 06:55
  • Monika Kulka-Smołkowicz

Podziel się:

Oceń:

gorliccy radni podczas sesji rady miasta w Gorlicach Fot. halogorlice.info ©
Na Dzień Matki zaplanowano niezwykłą sesję Rady Miasta. W czasie jej trwania odbędzie się debata publiczna nad raportem o stanie miasta Gorlice.

 

Mieszkańcy: zabierzcie głos!

Na najbliższej sesji rady Miasta Gorlice, zaplanowanej na 26 maja 2022 r., zgodnie z prawem odbędzie się debata publiczna nad raportem o stanie Miasta Gorlice za rok 2021 r. Raport, który będzie podstawą debaty jest dostępny w całości TUTAJ

Czy zgadzacie się ze stwierdzeniami, które się tam pojawiły? Czy podobnie oceniacie sukcesy miasta i jego słabości? To moment na głośne wyrażenie swojego zdania, niech usłyszą Was wszyscy.

 

Co zrobić, by zabrać głos?

To jedna z tych chwil, kiedy każdy z mieszkańców może zabrać głos bezpośrednio przed radnymi i burmistrzem. Jeśli chcecie coś skrytykować lub złożyć konstruktywny wniosek, to właśnie przyszły czwartek może być idealnym momentem na to. Aby zabrać głos należy wcześniej się zgłosić.

W tym celu należy złożyć pisemne zgłoszenie, poparte podpisami co najmniej 50 osób. Gotowe zgłoszenie należy złożyć najpóźniej dzień przed sesją (25 maja) Przewodniczącemu Rady Miasta za pośrednictwem Biura Obsługi Klienta UM w Gorlicach (siedziba: Rynek 2, 38-300 Gorlice, pok. nr 2A -parter) w godzinach pracy Urzędu.

 

Źródło info: UM w Gorlicach

 

Monika Kulka-Smołkowicz

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe