To był rewelacyjny koncert! Dzień otwarty w gorlickiej szkole muzycznej [FOTO]

  • 21.05.2022, 11:52
  • Barbara Ćmiech

Podziel się:

Oceń:

Anna Cisoń i uczniowie Szkoły Muzycznej w Gorlicach Fot. halogorlice.info ©
W ostatnią środę (18 maja) w Państwowej Szkole Muzycznej w Gorlicach odbył się dzień otwarty, który zakończył się koncertem z udziałem zdecydowanej większości uczniów kształcących się w placówce.

 

Dzieciaki, które w środowe popołudnie odwiedziły gorlicką szkołę muzyczną, mogły zajrzeć do większości klas, gdzie czekali na nie nauczyciele gry na różnych instrumentach. Każdy z nich z dużym zaangażowaniem opowiadał o prowadzonych przez siebie lekcjach. Mali gorliczanie chętnie próbowali również swoich sił, biorąc udział w zajęciach pokazowych i mini przesłuchaniach.

Na koniec odbył się koncert – na scenie zaprezentowali się młodzi muzycy, często w towarzystwie swoich nauczycieli oraz dziecięcy chór Akolada.

Jeszcze w tym miesiącu kandydaci do szkoły muzycznej mogą wziąć udział w konsultacjach przed przesłuchaniami. Zajęcia dla kandydatów odbędą się 24 i 27 maja w godz. 16-18. Badania uzdolnień dzieciaków, chcących uczyć się w szkole muzycznej, zaplanowano na 30 i 31 maja.


Więcej informacji >>>Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Gorlicach – zapisy

 

Barbara Ćmiech

Zdjęcia (27)

Podpięte galerie zdjęć:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

dziadek
dziadek 22.05.2022, 20:44
Może ten komentarz przejdzie. Na widowni pustki, bo rodzice cały rok wożą dzieci na lekcje, a szkoda bo młodzież chciała pokazać swoje wysiłki włożone w przygotowanie do występu.
dziadek
dziadek 22.05.2022, 20:06
Napisałem komentarz, wcale nie obraźliwy, tylko stwierdzający stan faktyczny, ale nie spodobał się moderatorowi...
Dziadek  skrzypaczki
Dziadek skrzypaczki 22.05.2022, 19:57
Szkoda tylko, że nawet rodzice tych występujących uczniów "olali", bo gdyby przyszli na występ, to sala byłaby wypełniona, a tak to uczniowie występowali głownie dla siebie.

Pozostałe