Trwa zbiórka. Jeszcze do godz. 18 możesz ją wesprzeć

  • 23.05.2022, 15:23
  • Tomasz Stasiowski

Podziel się:

Oceń:

kosz z produktami żywnościowymi Fot. halogorlice.info ©
W najbliższy wtorek wyjeżdża do Ukrainy kolejny transport z żywnością. W pierwszej kolejności dotrze on do Lwowa, a następnie trafi do Kremienczuka, w środkowej części Ukrainy, w obwodzie połtawskim.

 

Trwa zbiórka żywności na ten cel. O akcji pisze Stowarzyszenie ponad Ograniczeniami:

Kochani, w najbliższy wtorek wyjeżdża od nas do Ukrainy, do Lwowa kolejny transport z żywnością, który następnie trafi do Kremienczuka.

Zbiórka żywności odbędzie się w PONIEDZIAŁEK 23.05.2022 przy budynku Labo (pod siedzibą Stowarzyszenia Ponad Ograniczeniami) na parkingu, w godzinach 14:30-18, ul. Solidarności 3, 38-300 Gorlice

Na parkingu będzie podstawiony bus do którego będzie można przynosić zakupione rzeczy. Zachęcamy do wsparcia


Zbieramy:

1. Ryż

2. Makaron/spaghetti

3. Mąka

4. Kasza

5. Cukier

6. Olej słonecznikowy

7. Szampony

8. Pasta do zębów

9. Szczoteczki do zębów

10. Słodycze dla dzieci

Zapraszamy !!


Zajrzyjcie także na facebooka >>>TUTAJ

Tomasz Stasiowski

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Anna
Anna 24.05.2022, 10:30
Szkoda,że zamieszczacie wiadomość o takiej zbiórce w ostatniej chwili...
pissss
pissss 24.05.2022, 07:48
Moze juz troche niech rzad da ludziom odpoczac od tych wszystkich zbiorek sami w maszej miescinie zyjemy od wyplaty do wyplaty a tu ciagle ukraina jak rzad obiecal im wszystko za.darmo to niech wezmie za to odpowiedzialnosc i niech zacheci ulrainki do pracy czy do pomocy w domu ludziom co ich przyjeli pod swoj dach damy nic nie robia siedza w fotelach dzieciarnia rozwala sie po domu a mamuski maja wszystko gdzies moze niech w koncu wezma sie za.sieboe i sie ogarna gorlice to nie noeskonczona pomoc nam nic za darmo nikt nie da nam podnosza cemy biletow wszystkiego a ukrainki woza sie.dalej za darmo i wielkie wymagania maja bo im sie nalezy niech damy naucza swpke dzieci normalmego.zachowania np na.placach zabaw czy niasteczku rowerowym damy siedza.a dzieci jak dzikusy bez zadnych zasad wychowania az strach nasze dzieci.tam zabierac pomoc pomoca ale niech ukrainki ogarna i zaczna zyc na wlasna reke jak kazdy z nas nam tez nie jest lekko i nikogo to nie.obchodzi czy wystarczy nam do pierwszego
~~~~ja
~~~~ja 24.05.2022, 09:14
Po pierwsze co ma rząd do tej zbiórki? Udział w zbiórce chyba nie jest obowiązkowy? Po trzecie naucz się pisać po polsku ruski trollu.
.
. 24.05.2022, 14:08
Jednak jest wiele akcji w Polsce, gdzie zbiera się pieniądze na leczenie polskich dzieci które powinny być leczone przez Państwo polskie, zbiera się na sprzęt dla szpitali, wozy strażackie, etc. a jednocześnie Rząd przewala się miliardy na nietrafione inwestycje, wybory kopertowe, utrzymuje zarządy nieistniejacych spółek jak CPK, czy PGE E1.


Pozostałe