Tanecznym krokiem na podium. Młodzież z gorlickiego MDK

  • 25.05.2022, 09:03
  • Monika Kulka-Smołkowicz

Podziel się:

Oceń:

młodzi artyści i tancerze z Młodzieżowego Domu Kultury w Gorlicach Fot. MDK w Gorlicach
Jest czas sadzenia i czas zbierania owoców tej pracy. Dla wielu młodych osób z naszego regionu właśnie teraz nastał czas zbierania nagród za wielomiesięczną pracę intelektualną, sportową i w obszarze kultury.

 

Sukcesy młodych gorlickich tancerzy

Kolejny sukces młodych artystów z Młodzieżowego Domu Kultury w Gorlicach! Tym razem młodzi tancerze wspaniale zaprezentowali się przed jurorami międzynarodowego konkursu tańca „Taneczne Talenty”.

Trzy zespoły z MDK zaprezentowały się na scenie w trzech różnych kategoriach wiekowych. Każda z drużyn wytańczyła podium, z tego aż dwie zdobyły najwyższe wyróżnienia!

  • W kategorii juveniles czyli tancerzy w wieku 8-11 lat I miejsce zajął zespół DREAM TEAM
  • W kategorii junior, w której występowali tancerze w wieku 12-15 lat (forma: miniformacje) I miejsce zajął zespół EFFECT
  • W kategorii młodzieży powyżej 16 roku życia II miejsce zespół FENIX

Sukces jest efektem długotrwałej, ciężkiej pracy tancerek: to efekt ich dyscypliny i pasji popartej treningiem. Opiekunem i choreografem wszystkich gorlickich zespołów, które zdobyły nagrody jest instruktor Monika Wacek.

Konkurs zorganizowało studio tańca „AT DANCE” Tomasza Berkowicza, a miejscem rywalizacji był Skołyszyn. Jeśli chcecie zobaczyć niesamowite zdjęcia z tej imprezy, które pokazują, jak spektakularne pokazy taneczne przygotowali młodzi artyści, zerknijcie na ich oficjalny fanpage na facebooku Międzynarodowy Konkurs Tańca „Taneczne Talenty”

 

 


Źródło info i foto: MDK w Gorlicach

Monika Kulka-Smołkowicz

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Cinek
Cinek 25.05.2022, 22:38
[email protected]

Pozostałe