Wielozadaniowy Windows 11 dla Ciebie oraz Twoich bliskich

  • 09.06.2022, 08:57
  • Tomasz Stasiowski

Podziel się:

Oceń:

ręce na klawiaturze komputera Fot. materiał partnera
Prawidłowe funkcjonowanie komputera zależy od systemu operacyjnego, który powinien być jego podstawowym wyposażeniem. Odpowiada bowiem za poprawne uruchamianie i użytkowanie aplikacji oraz programów, umożliwia odtwarzanie multimediów oraz pików czy też dba o zabezpieczenie znajdujących się na urządzeniu danych.

 

 

Sprawdź, czym charakteryzuje się najnowszy Windows 11

Jednym z najpopularniejszych wśród użytkowników na całym świecie systemem operacyjnym jest Windows 11. Wyróżnia go przede wszystkim nowy, odświeżony wygląd, a najbardziej zauważalne zmiany dotyczą właśnie jego interfejsu. Pojawiające się we wcześniejszych wersjach kafelki zastąpiono rozbudowanymi widżetami. Przyciski Start oraz lupka zostały przeniesione na środek ekranu, co znacznie podnosi komfort użytkowania na urządzeniach mobilnych. Windows 11 wyposażony został także w szereg funkcji, które spełniają wymagania graczy. Dzięki temu jest to system doskonale nadający się nie tylko do pracy i nauki, ale również do rozrywki. Za sprawą wielu udogodnień i nowych opcji, praca staje się nie tylko dużo bardziej wydajna i efektywna, ale też o wiele bardziej komfortowa.

 

Teamnet Software – profesjonalny sklep z wysokiej jakości produktami

Teamnet Software to profesjonalny sklep internetowy, oferujący najlepszej jakości wyposażenie systemowe komputerów. Znajdziesz tu sprawdzone programy antywirusowe, systemy operacyjne, pakiety aplikacji biurowych oraz wiele innych, niezwykle przydatnych oprogramowań. Znajdujące się w sklepie produkty pochodzą prosto od producentów, a dedykowane zostały zarówno użytkownikom prywatnym jak i również firmom. Licencja cyfrowa programów pozwala cieszyć się ich możliwościami tuż po zaksięgowaniu płatności, bowiem otrzymujemy ją niemal natychmiastowo na nasz adres mailowy.

 

Office 2021 – niezawodny pakiet biurowy

Pakiety biurowe są niezwykle przydatnym wyposażeniem, jakie powinno znaleźć się nie tylko na komputerach firmowych, ale też na prywatnych. Zapewniają bowiem wiele funkcji i udogodnień, które pomagają w sprawnej i efektywnej pracy oraz nauce. Pakietem, który cieszy się ogromną ze względu na swoją skuteczność popularnością, jest Office 2021. Doskonale sprawdza się zarówno na urządzeniach z systemem Windows, jak i Apple iOS. Jego podstawowym wyposażeniem są aplikacje, takie jak Word, Excel, PowerPoint oraz OneNote, jednak w zależności od wybranej wersji, został również wzbogacony o kilka innych, równie przydatnych opcji.

 

Tomasz Stasiowski

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe