Zmiany w prawie podatkowym od lipca. Co jest w projekcie „Niskie podatki”?

  • 23.06.2022, 10:06
  • Monika Kulka-Smołkowicz

Podziel się:

Oceń:

Zmiany w prawie podatkowym od lipca. Co jest w projekcie „Niskie podatki”? Fot. halogorlice.info ©
Naczelnik gorlickiego Urzędu Skarbowego zaprasza do kontaktu wszystkich zainteresowanych zmianami podatkowymi, które mają wejść w życie już na początku lipca.

 

Od początku lipca w życie wchodzą nowe zmiany w prawie podatkowym dla osób fizycznych i przedsiębiorców. Czy projekt „Niskie podatki” jest zrozumiały i wywoła efekt, z którego będziemy zadowoleni?

Jak zwykle przed wejściem zmian w tak ważnych dziedzinach, pojawia się wiele źródeł informacji o zmianach. Naczelnik gorlickiego US zachęca do skorzystania z najpewniejszych.

 

Gdzie uzyskać pewne informacje o kluczowych zmianach?

Szkolenia on-line

Już niedługo można będzie wziąć udział w szkoleniach realizowanych. Cykl szkoleń będzie obejmował wiele zagadnień, ale w czasie każdego spotkania będzie możliwość uzyskania informacji o najbliższych zmianach w przepisach. Najważniejsze webinary regionalne, w całości poświęcone programowi „Niskie podatki” zaplanowane zostały na:

  • 28 czerwca (wtorek) od 10 - szkolenie dla przedsiębiorców
  • 29 czerwca (środa) od 10 - szkolenie dla płatników.

Linki do kolejnych spotkań będą dostępne >>>TUTAJ  Szkolenia są bezpłatne i nie trzeba się na nie wcześniej rejestrować.

Dodatkowo będą organizowane także webinary centralne. Terminy spotkań i linki do nich można znaleźć >>>TUTAJ.

Serwis internetowy

Jeśli nie macie czasu uczestniczyć w webinarach, ale chcecie poznać nadchodzące zmiany, wszystkie kluczowe informacje znajdziecie na stronie internetowej poświęconej nadchodzącym zmianom >>>TUTAJ. Co więcej, właśnie tam znajdziecie też formularz kontaktowy, za pośrednictwem którego możecie zadać nurtujące Was pytania ekspertowi.

Zadaj pytanie telefonicznie
Konsultanci Krajowej Informacji Skarbowej czekają na Wasze pytania także pod telefonem. Uruchomiony został specjalny numer infolinii poświęcony zmianom podatkowym, które wejdą w życie w lipcu. Numery telefonów właściwe do zadawania pytań o „Niskie podatki” znajdziecie w sekcji kontakt >>>TUTAJ

Zadaj pytanie w cztery oczy
 Już dziś w Krakowie, w siedzibie Izby Administracji Skarbowej w Krakowie (ul. Wadowicka 10) odbędzie się spotkanie z ekspertami Izby i ZUS, którzy będą odpowiadać na pytania od godz. 9 do 10.30 i od 17 do 18.30.
Możecie również zadać pytanie urzędnikom bezpośrednio w urzędzie skarbowym, po uprzedniej rezerwacji terminu.

 

Źródło info: Starostwo Powiatowe w Gorlicach

Monika Kulka-Smołkowicz

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe