Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
ReklamaSądecka Jesień Kulturalna 2022 – pełen program
ReklamaSzybki internet • Wybierz ŚWIATŁOWÓD! • Zapraszamy! Salon ORANGE, GORLICE ul. Legionów 14
Reklama Największy wybór rowerów i e-bike – CZEKAMY NA TWOJE ROWEROWE ZAMÓWIENIE! | IWOBIKE.PL - Let’s bike! - ul. Michalusa 1, GORLICE
Reklama DELIKATESY SZUBRYT – GORLICE, ul. Kościuszki 34A
Reklama Jagna Marczułajtis-Walczak – spotkanie w Gorlicach | 26 września 2022, godz. 16.30 – Dwór Karwacjanów i Gładyszów

Off-road dla Antosi. Brakuje tak niewiele a tak wiele...

Oceń

Wystartował charytatywny rajd terenowy zorganizowany przez Club 4x4 Gorlice przy wsparciu Szkoły Podstawowej w Ropicy Polskiej, Grupy Aktywni Górą oraz Automobilklubu Gorlickiego.
Off-road dla Antosi. Brakuje tak niewiele a tak wiele...

Organizatorzy zaplanowali kilka tras widokowych przeplecionych odcinkami specjalnymi, na których oczywiście nie zabraknie trudniejszych przejazdów dla osób lubiących poczuć adrenalinę.

Tuż po godzinie 9 z placu przy ul. Dukielskiej kilkadziesiąt samochodów terenowych wyruszyło w trasę wiodącą drogami Beskidu Niskiego.

Zakończenie rajdu około godz. 17.30 w Wapiennem.

Jeśli chodzi o cel zbiórki, to naprawdę brakuje już niewiele. Aby spełniło się marzenie dziewczynki i jej rodziców trzeba uzbierać jeszcze około 80 tysięcy złotych, na koncie jest już 520 z 600 tysięcy potrzebnych do przeprowadzenia operacji Antosi Kluk.

O akcji pisaliśmy już wielokrotnie. Możesz przeczytać o tym w osobnych artykułach (LINK). 3 marca nasz portal współorganizował akcję „Ostatkowe ciasto dla Antosi”, możesz przeczytać o tym TU.

Powiązane galerie zdjęć:

Napisz komentarz
Komentarze
Jogi 18.05.2019 20:34
Piękna akcja ludzi dobrej woli

ReklamaEdukacja na WSB-NLU – Wybierz kierunek studiów dla siebie! | REKTUTACJA 2022/2023
ReklamaEdukacja na WSB-NLU – Wybierz kierunek studiów dla siebie! | REKTUTACJA 2022/2023