Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Jak pokonać ślimaki, zwabić pszczoły, odstraszyć mszyce?  – EKO-TECH Gorlice, ul. 11 Listopada 27
ReklamaSzybki internet • Wybierz ŚWIATŁOWÓD! • Zapraszamy! Salon ORANGE, GORLICE ul. Legionów 14
Reklama IWO COMPUTERS – Najlepsze produkty do pracy, gry i rozrywki! – Sprawdź naszą ofertę
Reklama DELIKATESY SZUBRYT – GORLICE, ul. Kościuszki 34A
Reklama Jagna Marczułajtis-Walczak – spotkanie w Gorlicach | 26 września 2022, godz. 16.30 – Dwór Karwacjanów i Gładyszów

Gorliczanie zagłosujcie na singletracka! - Budżet Obywatelski 2020

Oceń

Warto zaznaczyć, że ścieżki tego typu są dla każdego i nie wymagają posiadania wyspecjalizowanych rowerów do czerpania radości z jazdy po nich! Tak więc projekt nie jest skierowany wyłącznie do wąskiej grupy rowerzystów, a do wszystkich gorliczan, którzy lubią aktywnie spędzać czas.
Gorliczanie zagłosujcie na singletracka! - Budżet Obywatelski 2020

Daj szansę Gorlicom! Zagłosuj na projekt numer 1 „Budowa ścieżki rowerowej typu singletrack i zręcznościowej ścieżki rowerowej na Górze Cmentarnej”

Zadania ogólnomiejskie projekt numer 1

Więcej o projekcie przeczytasz TUTAJ

 

Singletrack oprócz realizacji potrzeb społecznych mieszkańców Gorlic na pewno pozytywnie wpłynie na wzrost ruchu turystycznego w okolicach Góry Cmentarnej.

Budżet Obywatelski Gorlic w 2017 roku wygrał projekt budowy pumptracka, który cały czas cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem nie tylko gorliczan, ale również naszych sąsiadów. Spod tej samej ręki wyszedł projekt budowy singletracka.

 

Z definicji singletrack to wąska, zazwyczaj jednokierunkowa, kręta ścieżka rowerowa, wijąca się pomiędzy drzewami, z odpowiednio wyprofilowanymi zakrętami pozwalającymi jechać rowerem w bezpośredniej bliskości przyrody, nawet w środku miasta. Ścieżka tego typu jest więc idealną propozycją do wypromowania walorów przyrodniczych Gorlickiego.

 

Link do głosowania > KLIK  i dołącz do wydarzenia na fb > KLIK


Napisz komentarz
Komentarze
Kamaj 04.10.2019 15:03
Brawo dla tego który wymyślił tę inicjatywę, szkoda że takich osób z zapałem i chęcią jest niewiele, a przydałoby się ich więcej przy okazji nadchodzących wyborów...

Damian 04.10.2019 15:01
Głosowałem już 2 tyg temu! Trzymam kciuki! :D

ReklamaTylko znani u sprawdzeni producenci! PIŁY TAŚMOWE I TARCZOWE - PŁÓTNA I PAPIERY ŚCIERNE - ŁOŻYSKA I PASY KLINOWE - Sklep Techniczno-Przemysłowy BARABRA w ROŻNOWICACH
ReklamaEdukacja na WSB-NLU – Wybierz kierunek studiów dla siebie! | REKTUTACJA 2022/2023