Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ
Reklama Ogrody Angelika Zych – projektowanie ogrodów | ogrody | tereny zielone | rabaty | wizualizacje
ReklamaSzybki internet • Wybierz ŚWIATŁOWÓD! • Zapraszamy! Salon ORANGE, GORLICE ul. Legionów 14
Reklama Największy wybór rowerów i e-bike – CZEKAMY NA TWOJE ROWEROWE ZAMÓWIENIE! | IWOBIKE.PL - Let’s bike! - ul. Michalusa 1, GORLICE
Reklama DELIKATESY SZUBRYT – GORLICE, ul. Kościuszki 34A – Sprawdź najnowsze promocje! [od 26 września 2022]]

Daliście szansę na lepsze jutro Hubertowi z Libuszy. Jest kasa na operację!

Oceń

95 473 zł dokładnie tyle jest na fundacyjnym koncie Huberta i jest to kwota, która pokryje koszty operacji w Hiszpanii. Facebookowy bazarek z licytacjami będzie jednak funkcjonował dalej, bo potrzebna są również pieniądze na rehabilitację chłopca.
Daliście szansę na lepsze jutro Hubertowi z Libuszy. Jest kasa na operację!

 

 

Z serca spadł mi ogromny kamień, nie mam słów, w jaki sposób mogę podziękować za całe dobro, które nas spotkało. Za kilka dni Hubert będzie obchodził urodziny, a już dzisiaj dostał chyba najpiękniejszy prezent. Dziękuję wszystkim, którzy choćby w najmniejszym stopniu przyczynili się do tego, że dzisiaj mogę mieć spokojną głowę i cieszyć się, że mój syn przejdzie operację – mówi ze wzruszeniem Bernadetta Ziewińska, mama Huberta.

 

Wczoraj minął dokładnie szósty tydzień, od kiedy fundacja rozpoczęła zbiórkę, nikt nie spodziewał się, że w tak krótkim czasie uda się uzbierać całą sumę.

 

Z całego serca dziękuje wszystkim i każdemu z osobna, którzy wpłacali, licytowali i wystawiali często bardzo kosztowne rzeczy, jak i osobom, które czuwały nad licytacjami. Tak bardzo się cieszę, że mogłam poznać tylu wspaniałych ludzi, którzy nie tylko wpłacali pieniądze, ale też podtrzymywali mnie na duchu – dodaje kobieta.

Teraz trzeba poczekać, aż Hiszpania otworzy granice, żeby Instytut Chiari w Barcelonie wyznaczył termin operacji.

Więcej o Hubert i jego chorobie >>>Hubert z Libuszy pilnie potrzebuje naszej pomocy i >>>Szybka akcja na Dzień Dziecka. Złotówka dla Huberta. Pomożecie?

LINK DO BAZARKU


Napisz komentarz
Komentarze
Sierż 10.06.2020 18:27
Udanej operacji Chłopie

Mieszkańcy 10.06.2020 13:27
Młody życzymy zdrowia !!

ReklamaTylko znani u sprawdzeni producenci! PIŁY TAŚMOWE I TARCZOWE - PŁÓTNA I PAPIERY ŚCIERNE - ŁOŻYSKA I PASY KLINOWE - Sklep Techniczno-Przemysłowy BARABRA w ROŻNOWICACH
Reklama Auto Złom Gubała – kasacja pojazdów, sprzedaż części, Zagórzany 724 | UWAGA! W promieniu 50 kilometrów od naszej siedziby nie pobieramy żadnych opłat za transport pojadu do kasacji!