Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
ReklamaSzybki internet • Wybierz ŚWIATŁOWÓD! • Zapraszamy! Salon ORANGE, GORLICE ul. Legionów 14
Reklama Największy wybór rowerów i e-bike – CZEKAMY NA TWOJE ROWEROWE ZAMÓWIENIE! | IWOBIKE.PL - Let’s bike! - ul. Michalusa 1, GORLICE
Reklama DELIKATESY SZUBRYT – GORLICE, ul. Kościuszki 34A

Kto wykona tężnię solankową i kiedy zaczniemy z niej korzystać?

Oceń

Na stronie UM Gorlice pojawiło się zamówienie publiczne dotyczące realizacji zadania pt. „Budowa tężni solankowej w Parku Miejskim w Gorlicach”. Wiemy już, jaki jest zakładany termin wykonania tej instalacji.
Kto wykona tężnię solankową i kiedy zaczniemy z niej korzystać?
Autor: Fot. haloGorlice

 

Stało się: Zielony Domek, jeden symboli gorlickiego Parku Miejskiego przechodzi właśnie do historii. Ostatnie zdjęcia przed wyburzeniem możecie zobaczyć w tekście >>>Ostatnie tchnienie Restauracji Parkowa

Rozbiórka trwa, ale już wiemy, że na miejscu tego budynku niebawem pojawi się tężnia solankowa. Miejsce ma być doskonałym dopełnieniem oferty rekreacyjne. Będzie to miejsce o specyficznym mikroklimacie, który dobrze utrzymany, będzie mógł służyć przez wiele lat mieszkańcom i turystom.

 

Kto wykona tężnię i w jakim terminie?

Na stronie UM Gorlice pojawiło się właśnie zamówienie dotyczące wybudowania wspomnianej tężni. Wykonawcę poznamy więc prawdopodobnie na początku października. Termin składania ofert w przedmiocie budowy tężni określono na 30 września 2021 roku. Do godziny 13 tego dnia oferenci mogą składać propozycje poprzez elektroniczną platformę zakupową. O 13.30 tego samego dnia oferty zostaną otwarte, a niedługo później powinniśmy poznać wybranego wykonawcę prac.

Jako termin wykonania zamówienia określono 22 grudnia 2021 roku! To oznacza, że jeszcze w tym roku będziemy mogli skorzystać w nowej przestrzeni.

 

Krótki opis przedmiotu zamówienia

W przedmiocie zamówienia znalazło się nie tylko wybudowanie samej tężni solankowej wraz ze zbiornikiem na solankę, ale także stworzenie obiektów małej architektury  przy obiekcie (ławki parkowe, kosze na śmieci, tablica informacyjna, pergole). Dodatkowo wykonane mają zostać niezbędnych instalacji w tym instalacja oświetleniowa przy obiekcie. Na szczególną uwagę zasługuje stwierdzenie, że dookoła tężni wykonana zostanie nowa nawierzchnia placu z kostki granitowej dostarczonej przez Zamawiającego ( ok.
180 m2). Jak zapewnia UM Gorlice chodzi o kostkę brukową, która jeszcze niedawno była użytkowana jako jezdnia ul. Mickiewicza.

 

Źródło info: UM Gorlice


Napisz komentarz
Komentarze
Jasne że 23 16.09.2021 14:08
Wiadomo że wygra znajomy królika . Czy kogoś to dziwi ?

ReklamaTylko znani u sprawdzeni producenci! PIŁY TAŚMOWE I TARCZOWE - PŁÓTNA I PAPIERY ŚCIERNE - ŁOŻYSKA I PASY KLINOWE - Sklep Techniczno-Przemysłowy BARABRA w ROŻNOWICACH
Reklama
a