Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama MULTISERWIS | Szewc • grawer • dorabianie kluczy • pieczątki • ksero | Zapraszamy – ul. Legionów 6a GORLICE
ReklamaSzybki internet • Wybierz ŚWIATŁOWÓD! • Zapraszamy! Salon ORANGE, GORLICE ul. Legionów 14
Reklama IWO COMPUTERS – Najlepsze produkty do pracy, gry i rozrywki! – Sprawdź naszą ofertę
Reklama DELIKATESY SZUBRYT – GORLICE, ul. Kościuszki 34A
Reklama X edycja Karpackiego Festiwalu Archeologicznego Dwa Oblicza w Karpackiej Troi 19-21 sierpnia 2022

Koncert grupy Dorośli już w najbliższy piątek. Mamy dla Was bilety!

Oceń

Naszym Czytelnikom Dorosłych nie trzeba przedstawiać, ale gdyby ktoś z Was jeszcze ich nie znał to... możecie u nas zgarnąć bilety na ich piątkowy konkurs i poznać ich osobiście!
Koncert grupy Dorośli już w najbliższy piątek. Mamy dla Was bilety!
Autor: Fot. Gorlickie Centrum Kultury/Dorośli

 

Gorlickie Centrum Kultury serdecznie zaprasza na koncert zespołu Dorośli, który odbędzie się w najbliższy piątek (26 listopada), o godzinie 19 w sali teatralnej GCK.

Bilety w cenie 30 zł są dostępne na biletyna.pl oraz w sekretariacie GCK.

Grupa powstała w 2018 roku z inicjatywy Igora Spolskiego (Happy Village Orchestra), Karola Strzemiecznego (Paula i Karol) oraz Izabeli Lamik (Płyny). Skład zespołu uzupełniają Paweł Bek (gitary) oraz Krzysztof Mika (instrumenty perkusyjne).

Dorośli to akustyczny, piosenkowy projekt z polskimi tekstami, wpisujący się nurt slow-life, alt-country, new-folk. Dorośli to intymna, kameralna atmosfera na koncertach, świetny kontakt z publicznością. Muzyka, która daje wytchnienie, poczucie bliskości i bezpieczeństwa.

 

Aby zgarnąć darmową wejściówkę na piątkowy koncert zespołu Dorośli wystarczy, że polubicie post na naszej stronie na Facebooku dotyczący konkursu i wyślecie do nas maila na adres [email protected] w tytule wpisując: Koncert_DOROŚLI_GCK GORLICE a w treści wiadomości i w komentarzu pod postem zdradźcie nam, którą z piosenek Dorosłych lubicie najbardziej!

Odpiszemy na cztery pierwsze prawidłowe maile! Czas start!

 

 

Tutaj może posłuchać, dlaczego dla zespołu najważniejsze jest to co „tu i teraz” >>>Oto Dorośli. Ich płyta to sztos! Miesiąc po premierze miała niemal sto tysięcy odsłuchań [PODCAST]

 

Przypominamy również rozmowę z Igorem Spolskim >>>Zespół Dorośli swoje studio nagrań ma w łemkowskiej chyży. To mogło się udać tylko w Beskidzie Niskim!

 


Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaTylko znani u sprawdzeni producenci! PIŁY TAŚMOWE I TARCZOWE - PŁÓTNA I PAPIERY ŚCIERNE - ŁOŻYSKA I PASY KLINOWE - Sklep Techniczno-Przemysłowy BARABRA w ROŻNOWICACH
ReklamaEdukacja na WSB-NLU – Wybierz kierunek studiów dla siebie! | REKTUTACJA 2022/2023
a