Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama PWSZ – Trwa rekrutacja PWSZ w Nowym Sączu | Studia drugiego stopia, 3-semestralne, magisterskie | od 11 stycznia do 15 lutego 2022 | Kierunki studiów: Informatyka, Mechatronika, Zarządzanie i inżynieria produkcji | Panstwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Sączu
ReklamaSzybki internet • Wybierz ŚWIATŁOWÓD! • Zapraszamy! Salon ORANGE, GORLICE ul. Legionów 14
Reklama IWO COMPUTERS – Najlepsze produkty do pracy, gry i rozrywki! – Sprawdź naszą ofertę
Reklama DELIKATESY SZUBRYT – GORLICE, ul. Kościuszki 34A
Reklama Jagna Marczułajtis-Walczak – spotkanie w Gorlicach | 26 września 2022, godz. 16.30 – Dwór Karwacjanów i Gładyszów

Prezent pod choinkę dla mieszkańców Sękowej [FOTO/VIDEO]

Oceń

Po 179 dniach inwestycji do użytku został oddany obiekt mostowy w Sękowej. Dziś (23 grudnia) we wczesnych godzinach wieczornych przejechały po nim pierwsze samochody.
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.

 

Most nad rzeką Sękówką zamknięto 5 lipca i od tego momentu kierowcy musieli objeżdżać ten fragment drogi wojewódzkiej 977 przez Dominikowice, ul. Dukielską i Sienkiewicza w Gorlicach.

Dla pieszych i rowerzystów została zbudowana kładka >>>Za trzy dni most zostanie zamknięty. Czy to gotowa kładka dla pieszych i rowerzystów?

 

Byliśmy też nad Sękówką, gdy most został znad niej usunięty, można obejrzeć ten etap budowy na naszych zdjęciach >>>Już bezpiecznie. Wielkie zmiany na lepsze w rejonie kluczowej budowy

 

W ostatnich dniach odwiedzaliśmy to miejsce regularnie, oczekując na widok otwartych szlabanów i przejeżdżających samochodów. I to właśnie stało się to dziś.

Posłuchaj też serwisu informacyjnego:

 Napisz komentarz
Komentarze
ikuyjthg 27.12.2021 15:10
Mało zdjęć jak na tak ważny temat. Powinno być ze 30-40 więcej.

Miejscowy 26.12.2021 21:20
Tylko kto to odebrał? Tragiczne wjeżdżając na most od strony kościoła w Sękowej jest połączenie starego asfaltu z tym nowym, hopka jest silnie odczuwalna, tyle kasy a takiej prostej sprawy jak połączenie asfaltu nie potrafili zrobić.

Robotnik 25.12.2021 12:27
I bardzo dobrze, w końcu normalne zakończenie roboty i otwarcie bez zbędnych oficjeli i niepotrzebnego święcenia. BRAWO

ReklamaTylko znani u sprawdzeni producenci! PIŁY TAŚMOWE I TARCZOWE - PŁÓTNA I PAPIERY ŚCIERNE - ŁOŻYSKA I PASY KLINOWE - Sklep Techniczno-Przemysłowy BARABRA w ROŻNOWICACH
ReklamaEdukacja na WSB-NLU – Wybierz kierunek studiów dla siebie! | REKTUTACJA 2022/2023