Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ
Reklama Jak pokonać ślimaki, zwabić pszczoły, odstraszyć mszyce?  – EKO-TECH Gorlice, ul. 11 Listopada 27
ReklamaSzybki internet • Wybierz ŚWIATŁOWÓD! • Zapraszamy! Salon ORANGE, GORLICE ul. Legionów 14
Reklama IWO COMPUTERS – Najlepsze produkty do pracy, gry i rozrywki! – Sprawdź naszą ofertę
Reklama DELIKATESY SZUBRYT – GORLICE, ul. Kościuszki 34A – Sprawdź najnowsze promocje! [od 26 września 2022]]

Trzy mieszkania od powiatu czekają na nowych właścicieli. Ceny są zachęcające

Oceń

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich poszukujących swojego „M”. Na stronie Starostwa Powiatowego w Gorlicach widnieje ogłoszenie o możliwości zakupu mieszkań, które sprzedaje nasz samorząd. W przetargu może wziąć udział każdy.
Trzy mieszkania od powiatu czekają na nowych właścicieli. Ceny są zachęcające
Autor: Fot. ilustracyjne/halogorlice.info ©

 

Przypomnijmy, że pod koniec września informowaliśmy o zakończeniu pierwszego przetargu. Jego przedmiotem były cztery mieszkania w budynku wielorodzinnym przy ul. Hallera 22 w Gorlicach.

W pierwszym przetargu z czterech lokali nabywcę znalazł tylko jeden >>>Starostwo sprzedawało mieszkania. Za 48 metrów zapłacono 238 tys. złotych. Znamy nabywcę

 

Dziś widzimy, że pozostałe trzy lokale, które nie znalazły w ubiegłym roku nowego właściciela, trafiły ponownie na sprzedaż. Co ciekawe, ich ceny są nieco niższe, niż były kilka miesięcy temu.

 

Co można nabyć?


Propozycja 1: przestronny, chociaż najdroższy

Pierwsza propozycja dotyczy lokalu 1/A, który jest zlokalizowany na parterze. Jego łączna powierzchnia użytkowa to 71,96 m2. Do lokalu przynależy piwnica, a dodatkowo przyszły właściciel zyska udział w częściach wspólnych.

Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 304 200 zł (w pierwszym przetargu było to: 338 000 zł)

 

Propozycja 2: niewielkie mieszkanie za niewielkie pieniądze

Lokal oznaczony jako 3/A ma powierzchnię użytkową 34,48 m2. Przynależy do niego także piwnica (dodatkowe 8,2 m2). Również to mieszkanie położone jest na parterze.

Cena wywoławcza nieruchomości to 156 600 zł (było: 174 000 zł)

 

Propozycja 3: ćwierć miliona za własne M

Lokal poz nazwą 4/A jest położony na parterze budynku wielorodzinnego i ma powierzchnię 59,19 m2. Do niego także przynależy piwnica.

Jego cena wywoławcza to 256 500 zł (było: 285 000 zł).Jak wziąć udział w przetargu?

Warunkiem przystąpienia do przetargu (przeprowadzanego jako przetarg pisemny nieograniczony), jest wpłacenie wadium (5% ceny wywoławczej) do 25 lutego 2022 roku oraz złożenie pisemnej oferty z podaniem wymaganych danych do tego samego dnia.

Część jawna przetargu odbędzie się 28 lutego bieżącego roku.

Szczegółowe informacje o przetargu znaleźć można >>>na stronie Starostwa Powiatowego w Gorlicach

 

Źródło info: Starostwo Powiatowe w Gorlicach


Napisz komentarz
Komentarze
l.,kjhmgngbf 18.01.2022 18:39
Przecież PiS wam wybudował nowe mieszkania, dał samochody elektryczne, dlaczego narzekacie?

Wac 18.01.2022 16:05
To ceny wywoławcze? Śmiech na sali. I to pewnie bloki z "wielkiej płyty". Nie jestem pewny ale z tego co pamiętam z budowlanki to kiedy wymyślono tę technologię to przewidywano , że będzie się to nadawało do użytku przez 50 lat. Mają już ok. 40. No i jeszcze czynsz.

Wojciech 18.01.2022 16:20
cyt. : Sprawa żywotności bloków z wielkiej płyty stała się na tyle istotna, że Ministerstwo Transportu i Budownictwa opracowało wiarygodne badania techniczne. Wyniki wskazały jednoznacznie, iż większość bloków wytrzyma przynajmniej kolejne 100 - 120 lat. Według ekspertów technologia budowlana okazała się bardzo żywotna, a mieszkanie w blokach z wielkiej płyty nie wiąże się z żadnym ryzykiem.

Śmiechu warte 18.01.2022 12:48
Chyba ich porąbało całkiem z takimi cenami, dam za to się kupi

ReklamaTylko znani u sprawdzeni producenci! PIŁY TAŚMOWE I TARCZOWE - PŁÓTNA I PAPIERY ŚCIERNE - ŁOŻYSKA I PASY KLINOWE - Sklep Techniczno-Przemysłowy BARABRA w ROŻNOWICACH
Reklama Auto Złom Gubała – kasacja pojazdów, sprzedaż części, Zagórzany 724 | UWAGA! W promieniu 50 kilometrów od naszej siedziby nie pobieramy żadnych opłat za transport pojadu do kasacji!