Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
ReklamaSądecka Jesień Kulturalna 2022 – pełen program
ReklamaSzybki internet • Wybierz ŚWIATŁOWÓD! • Zapraszamy! Salon ORANGE, GORLICE ul. Legionów 14
Reklama Największy wybór rowerów i e-bike – CZEKAMY NA TWOJE ROWEROWE ZAMÓWIENIE! | IWOBIKE.PL - Let’s bike! - ul. Michalusa 1, GORLICE
Reklama DELIKATESY SZUBRYT – GORLICE, ul. Kościuszki 34A
Reklama Jagna Marczułajtis-Walczak – spotkanie w Gorlicach | 26 września 2022, godz. 16.30 – Dwór Karwacjanów i Gładyszów

On nadal jest poszukiwany. Jacek Jaworek na portretach progresywnych

Oceń

Już niedługo minie rok od tragicznych zdarzeń, do których doszło w Borowicach, niedaleko Częstochowy. Doszło tam do zbrodni: zginęło trzy osoby, a osoba poszukiwana w związku z tym zdarzeniem jest Jacek Jaworek.
On nadal jest poszukiwany. Jacek Jaworek na portretach progresywnych
Autor: Fot. Śląska Policja

 

Poszukiwany żywy lub martwy

Jak pisaliśmy w tekście >>>Poszukiwany żywy lub martwy: policja wyznaczyła nagrodę pieniężną i ostrzega scenariusz, w którym Jacek Jaworek nie żyje i ten, w którym udało mu się uciec, były początkowo brane pod uwagę jako równie prawdopodobne.

Niemal natychmiast prokuratura wystawiła za mężczyzną list gończy, a nagroda pieniężna oferowana za wskazanie miejsca jego pobytu była możliwa do podjęcia zarówno wtedy, gdy wskazano by miejsce, w którym się ukrywa, jak i wskazanie miejsca, w którym są jego zwłoki. Do dziś nie udało się jednak odkryć losu Jacka Jaworka, który jest wskazywany jako prawdopodobny sprawca zabójstwa trzech osób z jego najbliższej rodziny.

W dniu zdarzenia poszukiwany był ubrany w granatową koszulkę z jasnym napisem na przedniej części. Do tego miał granatowe, jeansowe spodnie i szarą bluzę dresową.
Znak szczególny: na prawej łopatce ma widoczną przez koszulkę narośl o rozmiarze 5-7 centymetrów.

 

Policja nie ustaje w poszukiwaniach

Do dziś nie udało się odnaleźć Jacka Jaworka. Dodatkowo nie jest wykluczone, że mężczyzna nadal żyje i jest gdzieś między nami. W związku z tym policja śląska opublikowała portrety progresywne poszukiwanego. Są to różne wersje wyglądu osoby poszukiwanej, które mogą ułatwić nam jej rozpoznanie, nawet po zmianach wyglądu, które mogły nastąpić w ostatnich miesiącach, by ułatwić wtopienie się w tło.

Jak komunikują policjanci:

Portrety przygotował biegły z Laboratorium Kryminalistycznego KWP w Katowicach.

Wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu poszukiwanego, proszone są o kontakt:

  • z Wydziałem Kryminalnym KWP w Katowicach tel. 798031306,
  • Komendą Miejską Policji w Częstochowie tel. 47 858 1255,
  • albo z najbliższą jednostką Policji tel. alarmowy 112.

 

O poszukiwaniach pisaliśmy także w tekście >>>Jacek Jaworek nadal poszukiwany. Rozpłynął się w powietrzu, a może nie żyje?

Źródło info: Śląska Policja


Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaTylko znani u sprawdzeni producenci! PIŁY TAŚMOWE I TARCZOWE - PŁÓTNA I PAPIERY ŚCIERNE - ŁOŻYSKA I PASY KLINOWE - Sklep Techniczno-Przemysłowy BARABRA w ROŻNOWICACH
ReklamaEdukacja na WSB-NLU – Wybierz kierunek studiów dla siebie! | REKTUTACJA 2022/2023