Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Jak pokonać ślimaki, zwabić pszczoły, odstraszyć mszyce?  – EKO-TECH Gorlice, ul. 11 Listopada 27
ReklamaSzybki internet • Wybierz ŚWIATŁOWÓD! • Zapraszamy! Salon ORANGE, GORLICE ul. Legionów 14
Reklama Największy wybór rowerów i e-bike – CZEKAMY NA TWOJE ROWEROWE ZAMÓWIENIE! | IWOBIKE.PL - Let’s bike! - ul. Michalusa 1, GORLICE
Reklama DELIKATESY SZUBRYT – GORLICE, ul. Kościuszki 34A
Reklama Jagna Marczułajtis-Walczak – spotkanie w Gorlicach | 26 września 2022, godz. 16.30 – Dwór Karwacjanów i Gładyszów

Jutro rozpoczyna się remont ul. Rzeźniczej i Ogrodowej

Oceń

Te dwie trasy już od dawna oczekują na gruntowną przebudowę, a nie tylko kosmetyczne naprawy. Dobre wieści pojawiły się w lutym, teraz czas na rozpoczęcie prac.
Jutro rozpoczyna się remont ul. Rzeźniczej i Ogrodowej
Autor: halogorlice.info ©

 

Remont ul. Ogrodowej i Rzeźniczej nie mógł dłużej czekać

Środki na tę inwestycję poszukiwane były od dawna.  W końcu się udało >>>Są pieniądze na remont kolejnych dwóch miejskich ulic!

 

Efektem planowanych od dawna działań będzie remont. Z tego też powodu już jutro (21 lipca) wprowadzona zostanie nowa, czasowa organizacja ruchu na ul. Ogrodowej i ul. Rzeźniczej. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, jeszcze w tym roku na dobre pożegnamy się z uciążliwymi przeszkodami drogowymi, do których musieliśmy tu przywyknąć. 

Remont obejmie m.in. przebudowę nawierzchni, chodnika, rozdział kanalizacji ogólnospławnej, przebudowę wodociągu, gazociągu, sieci energetycznej oraz budowę nowego oświetlenia – w tym na nieoświetlonej do tej pory ul. Rzeźniczej. 

Nowy wygląd zyskają też miejsca postojowe nad rzeką Ropą (zostaną przebudowane) i zjazdy z drogi. 

 

Źrodło info: UM w Gorlicach

Napisz komentarz
Komentarze
W 20.07.2022 20:55
Czy radni, którzy zblokowali kilka lat temu możliwość dofinanasowania remontu tej drogi gdy inwestor galerii sam chciał do tego przedsięwzięcia dołożyć mają coś w tej kwestii do powiedzienia?

Betti 20.07.2022 17:49
Nareszcie czekamy od wiosny a i na czas remontu parking przy Ogrodowej nieczynny bezpłatny powinien nyc

ReklamaTylko znani u sprawdzeni producenci! PIŁY TAŚMOWE I TARCZOWE - PŁÓTNA I PAPIERY ŚCIERNE - ŁOŻYSKA I PASY KLINOWE - Sklep Techniczno-Przemysłowy BARABRA w ROŻNOWICACH
ReklamaEdukacja na WSB-NLU – Wybierz kierunek studiów dla siebie! | REKTUTACJA 2022/2023