Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
ReklamaSzybki internet • Wybierz ŚWIATŁOWÓD! • Zapraszamy! Salon ORANGE, GORLICE ul. Legionów 14
Reklama Największy wybór rowerów i e-bike – CZEKAMY NA TWOJE ROWEROWE ZAMÓWIENIE! | IWOBIKE.PL - Let’s bike! - ul. Michalusa 1, GORLICE
Reklama DELIKATESY SZUBRYT – GORLICE, ul. Kościuszki 34A

Pościg za motocyklistą. Kierowca odpowie za trzy przestępstwa

Oceń

Wczorajszego wieczoru (2 sierpnia) gorliccy policjanci zostali postawieni na równe nogi po zgłoszeniu jednego z patroli, który ruszył w pościg za motocyklistą.
Pościg za motocyklistą. Kierowca odpowie za trzy przestępstwa
Autor: ilustracyjne/halogorlice.info ©

 

To miała być kolejna rutynowa kontrola drogowa, które tego dnia przeprowadzali policjanci na ulicy Cesarskiej w Moszczenicy. Niestety kierowca motocykla na widok policyjnego radiowozu – zamiast zatrzymać się – z impetem przyspieszył. Mundurowi nie zastanawiając się ani chwili, ruszyli za nim w pościg. 

Ostatecznie pędzącego na motocyklu mężczyznę udało się zatrzymać w Biesnej. Bardzo szybko okazało się, że jest pod niemałym działaniem alkoholu.

Badanie alkomatem wykazało, że w organizmie zatrzymanego motocyklisty znajduje się 1,41 promila alkoholu, a ponadto posiada sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych – relacjonuje podkomisarz Grzegorz Szczepanek z Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach.

Mieszkaniec Strzeszyna trafił do policyjnego aresztu, a po wytrzeźwieniu usłyszy zarzuty. 

Kierowca odpowie za co najmniej trzy przestępstwa: niezatrzymanie się do kontroli drogowej, prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu i wbrew sądowemu zakazowi – dodaje podkomisarz Szczepanek.

 


Napisz komentarz
Komentarze
Zahorzanin 05.08.2022 18:05
A ze go pobili pod sklepem w zagorzanach jakiws typy w kominiarkach to już nie piszecie

Kronikarz 03.08.2022 14:16
Do redakcji żeby tak informować do końca o tych zdarzeniach jaką karę ponieśli sprawcy czy niektórych zatrzymali jak na przykład morderstwo itp,początek zawszę jest a końca prawie nigdy.

Marchewka 03.08.2022 11:50
Dobrze, jechać równo z drogowymi bandytami :D Brawo Policja! :D

ja 03.08.2022 10:55
dla takich recydywistów którzy nadal jeżdza po alkoholu , powinien być mandat wypisany na kwotę 50tyś przepadek pojazdu na rzecz państwa i 3 miesiące pracy w hospicjum

ReklamaTylko znani u sprawdzeni producenci! PIŁY TAŚMOWE I TARCZOWE - PŁÓTNA I PAPIERY ŚCIERNE - ŁOŻYSKA I PASY KLINOWE - Sklep Techniczno-Przemysłowy BARABRA w ROŻNOWICACH
Reklama
a