Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama KEBAB PARK – otwarcie wrzesień 2022 – Jesteśmy na Rydarowskiej 6
ReklamaSzybki internet • Wybierz ŚWIATŁOWÓD! • Zapraszamy! Salon ORANGE, GORLICE ul. Legionów 14
Reklama IWO COMPUTERS – Najlepsze produkty do pracy, gry i rozrywki! – Sprawdź naszą ofertę
Reklama DELIKATESY SZUBRYT – GORLICE, ul. Kościuszki 34A – Sprawdź najnowsze promocje! [od 26 września 2022]]

Z wycieczką po nowiutkim posterunku [FOTO]

Oceń

Posterunek policji w Uściu Gorlickim zmienił się nie do poznania. Od uroczystego otwarcia, w którym uczestniczyła Marszałek Sejmu RP, Elżbieta Witek, upłynęło już półtora miesiąca. Jak pracuje się funkcjonariuszom w nowych wnętrzach?
Z wycieczką po nowiutkim posterunku [FOTO]

 

O uroczystym otwarciu posterunku pisaliśmy w połowie czerwca >>>Posterunek w Uściu Gorlickim otwarty. Gościem Marszałek Elżbieta Witek

 

Nowoczesny budynek w niczym nie przypomina tego, który służył mundurowym przez ponad 40 lat. Przestronne wnętrza, nowoczesny sprzęt, ciekawe rozwiązania nowoczesnej architektury, to wszystko wpływa teraz na prawdziwy komfort pracy stróżów prawa w Uściu Gorlickim.

Podpisanie umowy, która zapoczątkowała inwestycję wartą ponad 5 mln zł, nastąpiło w październiku 2019 roku >>>W Uściu Gorlickim rusza budowa nowego posterunku policji

 

Posterunek policji w Uściu Gorlickim jest czynny codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do 15.30. Dodatkowo kierownik posterunku przyjmuje zainteresowanych kontaktem dwa razy w tygodniu, w poniedziałek i czwartek w godzinach od 10 do 14.

Poza wskazanymi godzinami przez siedem dni w tygodniu na terenie gminy obecne są patrole policji, które czuwają nad bezpieczeństwem w okolicy. W razie potrzeby gorlicki dyżurny może skierować w dowolnym czasie patrol na wskazane miejsce w regionie.

A jak wyglądał stary posterunek możecie zobaczyć na naszych zdjęciach >>>W Uściu Gorlickim powstaje posterunek policji za niemal pięć milionów złotych

 

 

 

 

 

Powiązane galerie zdjęć:

Napisz komentarz
Komentarze
PP 04.09.2022 19:26
Sprostowanie. "...... prowadzi dyżury dwa razy w tygodniu, w poniedziałek i czwartek w godz. 10 -14 " Podana informacja dotyczy tylko przyjęć interesantów przez Kierownika Posterunku Policji ( określają to wytyczne Komendata Głównego Policji w sprawie zasad organizacji i funkcjonowania Posterunku Policji ) . Niezależnie od podanego dyżuru, intersanci są przyjmowani w innych godzinach dnia tygodnia przez Kierownika Posterunku w czasie jego obecności w służbie .

adam1 04.09.2022 17:59
Jaki jest sens wydawać ponad 5 mln aby komisariat był czynny dwa razy w tygodniu przez 4 godziny? Do tego dochodzą jeszcze koszty utrzymania tego budynku. To wielkie marnotrawstwo, w normalnym kraju ktoś powinien za to siedzieć. Czy nie wystarczyłoby jakieś małe pomieszczenie w Urzędzie Gminy?

Maks 04.09.2022 17:02
Skoro wydano już tyle publicznych pieniędzy, trzeba było pomyśleć o tym, żeby był otwarty całodobowo.

ReklamaTylko znani u sprawdzeni producenci! PIŁY TAŚMOWE I TARCZOWE - PŁÓTNA I PAPIERY ŚCIERNE - ŁOŻYSKA I PASY KLINOWE - Sklep Techniczno-Przemysłowy BARABRA w ROŻNOWICACH
ReklamaEdukacja na WSB-NLU – Wybierz kierunek studiów dla siebie! | REKTUTACJA 2022/2023