Amerykańskie standardy prosto z Nowego Sącza. Synergia nauki z praktyką.

  • 29.05.2019, 12:12 (aktualizacja 29.05.2019, 13:17)
  • Kamila Prokop

Podziel się:

Amerykańskie standardy prosto z Nowego Sącza. Synergia nauki z praktyką.
Wyższa Szkoła Biznesu National-Louis Universtity w Nowym Sączu to uczelnia, która wyznacza innowacyjne standardy przyszłości i kładzie maksymalny nacisk na praktyczne aspekty kształcenia. To połączenie sprawia, że jest doskonałą szkołą, do której nie trzeba jechać przez pół Polski.

WSB-NLU to jedna z najstarszych uczelni niepublicznych w Polsce, a jej oferta edukacyjna jest tak dopasowana do współczesnego życia, że każdy – bez względu na wiek i wykonywane zajęcie – znajdzie coś dla siebie. W dodatku dzięki nowoczesnemu systemowi informatycznemu (CloudA) w nowosądeckiej szkole można uczyć się – dosłownie – z każdego miejsca na świecie.
                                                      


    • WSB-NLU – studia stacjonarne – z Gorlickiego do Nowego Sącza można bez większego problemu dojeżdżać każdego dnia, ale też zakwaterować się blisko uczelni bez wydawania majątku
    • WSB-NLU to również studia niestacjonarne wspomagane nowoczesnym systemem Cloud Academy (CloudA). Wykłady i ćwiczenia odbywają się średnio dwa razy w miesiącu w nowosądeckiej uczelni – wykłady są dodatkowo transmitowane i archiwizowane za pośrednictwem innowacyjnej platformy kształcenia zdalnego będącej częścią systemu CloudA,
    • WSB-NLU to też niezwykłe studia niestacjonarne – interaktywne przez Internet. Wykłady i ćwiczenia odbywają się średnio dwa razy w miesiącu w nowosądeckiej uczelni – wykłady są dodatkowo transmitowane i archiwizowane za pośrednictwem innowacyjnej platformy kształcenia zdalnego będącej częścią systemu CloudA. Każdy, kto nie zdoła osobiście być na uczelni, może w pełni interaktywnie uczestniczyć w zajęciach za pomocą dowolnego urządzenia mobilnego, a ten, kto przegapi jakieś zajęcia, może obejrzeć je później, w trybie offline. Ćwiczenia odbywają się w formie zdalnej, również z wykorzystaniem systemu CloudA. 


Odwiedzając zakładkę „Oferta Uczelni”, na stronie szkoły, w oczy rzucają się nie tylko najpopularniejsze obecnie kierunki (informatyka, zarządzanie, psychologia), ale również bogata oferta studiów podyplomowych i kursów dokształcających.

Dzięki wieloletniej współpracy szkoły z National Louis Universtity w Chicago wszystkie programy kształcenia zachowują amerykańskie standardy, ale niezależnie od wybranej formy studiów, każdy absolwent otrzymuje dyplom ukończenia studiów akredytowany przez Polską Komisję Akredytacyjną.

Co ważne, idąc za sugestiami studentów WSB-NLU uruchomiło trzy nowe wydziały zamiejscowe i oprócz istniejącego od dłuższego czasu wydziału w Tarnowie, działają już te w Krakowie, Radomiu oraz w Warszawie.

Mało kto wie, że WSB-NLU współpracuje również z firmami i instytucjami z wielu branż, co daje studentom możliwość odbywania atrakcyjnych praktyk i stażów, a uczestnikom warsztatów poszerzenia swojej wiedzy i umiejętności – praktyczne podejście do studiowania to jeden z aspektów, który wyróżnia uczelnię na tle innych.

Najlepsi studenci na kierunku Psychologia mogą ubiegać się o praktyki w Instytucie Diagnostyki, Opiniodawstwa i Pomocy Psychologicznej WSB-NLU, co daje im możliwość poznania, już w trakcie studiów, realiów codziennej pracy psychologa.

Wyższa Szkoła Biznesu National-Louis Universtity w Nowym Sączu to uczelnia, która organizuje dużo ciekawych wydarzeń, zajmuje wysokie miejsca w rankingach i konkursach, ale przede wszystkim jej absolwenci bardzo wysoko oceniają poziom kształcenia, bo po ukończeniu studiów większość z nich bez problemu podejmuje pracę na wymarzonych stanowiskach.

 

Kamila Prokop


Pozostałe