MEDYK - Bezpłatna szkoła medyczna dla dorosłych w Gorlicach
MEDYK - Bezpłatna szkoła medyczna dla dorosłych w Gorlicach
MEDYK - Bezpłatna szkoła medyczna dla dorosłych w Gorlicach

Pomóżcie odnaleźć właściciela pieska!

  • 17.07.2019, 09:39
  • Aleksandra Nowak
Podziel się:
Oceń:
Pomóżcie odnaleźć właściciela pieska!
W poniedziałek (15 lipca), w okolicy sklepu spożywczego w Męcinie Małej, został znaleziony pies.

Pies jest stosunkowo młody, ma około roku.

Ma charakterystyczną, czerwoną obrożę, a na niej przyczepione zapięcie od łańcucha. Prawdopodobnie zerwał łańcuch i uciekł właścicielom.

Piesek jest pod opieką jednego z mieszkańców Męciny.

Jeśli ktoś wie, do kogo należy zguba, bardzo prosimy o kontakt z redakcją, nr tel. 733 05 30 05.

Aleksandra Nowak

Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Jmxy
Jmxy 19.07.2019, 23:21
Jesli właściciel się nie znajdzie chętnie przygarne tego uroczego psa :)
zoo
zoo 18.07.2019, 21:30
W Gorlicach problemów nie ma, bo ludzie zmieniają system np. Montowaniem kamer, patrolowaniem i zgłaszaniem problemów do właściwych Instytucji.
Hiob
Hiob 18.07.2019, 14:54
Pewnie jakaś warszawska p...da wywalila jak to czynią w malastowie
Anastazja
Anastazja 18.07.2019, 09:36
Brawo dla człowieka , który zajął się pieskiem
Lekarz
Lekarz 17.07.2019, 19:55
Najczęściej do każdego łamania prawa dochodzi na Wakacjach, bo panuje bezprawie, co znaczy że przez cały rok należy odbierać zezwolenia i nawet na posiadania psów by w Wakacje nie było podobnych sytuacji i problemów. Jak komuś każda sprawa nie pasuje to znaczy że powinien zmienić system. Np jak kupujesz w sklepie i zawsze są problemy np towar po terminie, towaru nie ma, sklepowa na ciebie warczy i tpd. To zlikwiduj sklep nasyłaniem kontroli.
mam spaniela
mam spaniela 17.07.2019, 19:12
Śliczny psiak ... jak można nie szukać gdzie się zgubił ?
Piesek
Piesek 17.07.2019, 17:01
Tak właśnie robią ludzie w okresie wakacyjnym pzbywają się pupili
Kot 1910 borys
Kot 1910 borys 17.07.2019, 15:11
Człeku jak się czujesz teraz ,pies ci zaginął a ty go nie szukasz? Jest wystraszony i zagubiony,a może właściciel w ten oto prosty sposób się go pozbył,wierzę że dobrzy ludzie się nim zajmął,bo tych na szczęście nie brakuje,powodzenia Piesku,jesteś taki piękny!
Profos
Profos 17.07.2019, 11:18
"Właściciela" przywiązałbym na takim łańcuchu ! Pies to nie jest przedmiot ! Temat do zainteresowania Policji.
Hiob
Hiob 18.07.2019, 14:56
Ciebie bym przywiązał

Pozostałe