Daliście szansę na lepsze jutro Hubertowi z Libuszy. Jest kasa na operację!

  • 09.06.2020, 11:06
  • Barbara Ćmiech

Podziel się:

Oceń:

Daliście szansę na lepsze jutro Hubertowi z Libuszy. Jest kasa na operację!
95 473 zł dokładnie tyle jest na fundacyjnym koncie Huberta i jest to kwota, która pokryje koszty operacji w Hiszpanii. Facebookowy bazarek z licytacjami będzie jednak funkcjonował dalej, bo potrzebna są również pieniądze na rehabilitację chłopca.

 

 

Z serca spadł mi ogromny kamień, nie mam słów, w jaki sposób mogę podziękować za całe dobro, które nas spotkało. Za kilka dni Hubert będzie obchodził urodziny, a już dzisiaj dostał chyba najpiękniejszy prezent. Dziękuję wszystkim, którzy choćby w najmniejszym stopniu przyczynili się do tego, że dzisiaj mogę mieć spokojną głowę i cieszyć się, że mój syn przejdzie operację – mówi ze wzruszeniem Bernadetta Ziewińska, mama Huberta.

 

Wczoraj minął dokładnie szósty tydzień, od kiedy fundacja rozpoczęła zbiórkę, nikt nie spodziewał się, że w tak krótkim czasie uda się uzbierać całą sumę.

 

Z całego serca dziękuje wszystkim i każdemu z osobna, którzy wpłacali, licytowali i wystawiali często bardzo kosztowne rzeczy, jak i osobom, które czuwały nad licytacjami. Tak bardzo się cieszę, że mogłam poznać tylu wspaniałych ludzi, którzy nie tylko wpłacali pieniądze, ale też podtrzymywali mnie na duchu – dodaje kobieta.

Teraz trzeba poczekać, aż Hiszpania otworzy granice, żeby Instytut Chiari w Barcelonie wyznaczył termin operacji.

Więcej o Hubert i jego chorobie >>>Hubert z Libuszy pilnie potrzebuje naszej pomocy i >>>Szybka akcja na Dzień Dziecka. Złotówka dla Huberta. Pomożecie?

LINK DO BAZARKU

Barbara Ćmiech

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Sierż
Sierż 10.06.2020, 18:27
Udanej operacji Chłopie
Mieszkańcy
Mieszkańcy 10.06.2020, 13:27
Młody życzymy zdrowia !!

Pozostałe