Gorlicki Hufiec ZHP i Szkoła Podstawowa w Szymbarku w żałobie

  • 18.01.2021, 10:06
  • Monika Kulka-Smołkowicz

Podziel się:

Oceń:

Gorlicki Hufiec ZHP i Szkoła Podstawowa w Szymbarku w żałobie Fot. ZHP Hufiec Gorlice
Wczoraj w Szymbarku miała miejsce ogromna tragedia. Rodzina straciła dobytek całego życia, a co najgorsze, w pożarze zginęła 15-letnia dziewczyna.

 

Po wczorajszym, tragicznym w skutkach zdarzeniu  >>>Tragiczny pożar w Szymbarku AKTUALIZACJA, dziś dowiadujemy się więcej o tragicznie zmarłej nastolatce.


W żałobie pozostaje Szkoła Podstawowa w Szymbarku, gdzie Ś.P. Zuzanna uczyła się w klasie ósmej.

W dramatycznych okolicznościach odeszła od nas Zuzia, uczennica klasy ósmej, wspaniała dziewczyna, dobra przyjaciółka i koleżanka... życzliwa, wytrwała i wrażliwa, ambitna i skromna... nie rzucając się w oczy, wypełniała swoim działaniem szkolną przestrzeń czytamy na profilu szkoły.

 

 

 

O ogromnej stracie mówi także członkowie hufca ZHP Gorlice, oraz 4 Drużyna Harcerska „Gryf”, w której Ś.P. Zuzanna była aktywną harcerką.

Z wielkim żalem informujemy, że wczoraj (17 stycznia) odeszła od nas druhna Zuzia Pasiut. Przyboczna 4 Drużyny Harcerskiej „Gryf” z Szymbarku.

Wspaniała, zaradna, radosna i niezwykle ciepła, uczynna. Swoją pracą, zaangażowaniem i entuzjazmem od wielu lat dawała świadectwo braterskiej pomocy i wypełniała swoją służbę harcerską tu, na Ziemi. Teraz dołączyła do najlepszych, służących w Niebie. Rodzinie składamy najszczersze kondolencje.

Będziemy tęsknić - Czuwaj!

Ustanawiamy żałobę na okres 1 miesiąca oraz polecamy przepasać czarną wstążką krzyże harcerskie, a sztandar okryć kirem.

– Pogrążeni w smutku zuchy, harcerze i instruktorzy hufca ZHP Gorlice

 

 

 

 

Monika Kulka-Smołkowicz

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe