Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
ReklamaAparaty słuchowe? Sprawdź u nas bezpłatnie jakie będą najlepsze dla Ciebie! Badanie słuchu? u nas są wszystkie badania dzieci i dorosłych - Gorlice, ul. 11 Listopada 27/1.9, tel. 510 500 802
ReklamaProtexDent Clinic - STOMATOLOGIA - RADIOLOGIA STOMATOLOGICZNA 3D - PROTETYKA - Zagórzany 386A, tel. 503 123 500
Reklama Znajdź swój wymarzony rower w IwoBike
Reklama Zapraszamy na zakupy do Delikatesów Szubryt w Gorlicach przy ul. Kościuszki 34
Reklama Akademia Nauk Stosowanych w Nowym Sączu - rekrutacja od 8 czerwca - WYBIERZ DOBRY KIERUNEK STUDIUJ W NOWYM SĄCZU

Koncert grupy Dorośli już w najbliższy piątek. Mamy dla Was bilety!

Podziel się
Oceń

Naszym Czytelnikom Dorosłych nie trzeba przedstawiać, ale gdyby ktoś z Was jeszcze ich nie znał to... możecie u nas zgarnąć bilety na ich piątkowy konkurs i poznać ich osobiście!
Koncert grupy Dorośli już w najbliższy piątek. Mamy dla Was bilety!

Autor: Fot. Gorlickie Centrum Kultury/Dorośli

 

Gorlickie Centrum Kultury serdecznie zaprasza na koncert zespołu Dorośli, który odbędzie się w najbliższy piątek (26 listopada), o godzinie 19 w sali teatralnej GCK.

Bilety w cenie 30 zł są dostępne na biletyna.pl oraz w sekretariacie GCK.

Grupa powstała w 2018 roku z inicjatywy Igora Spolskiego (Happy Village Orchestra), Karola Strzemiecznego (Paula i Karol) oraz Izabeli Lamik (Płyny). Skład zespołu uzupełniają Paweł Bek (gitary) oraz Krzysztof Mika (instrumenty perkusyjne).

Dorośli to akustyczny, piosenkowy projekt z polskimi tekstami, wpisujący się nurt slow-life, alt-country, new-folk. Dorośli to intymna, kameralna atmosfera na koncertach, świetny kontakt z publicznością. Muzyka, która daje wytchnienie, poczucie bliskości i bezpieczeństwa.

 

Aby zgarnąć darmową wejściówkę na piątkowy koncert zespołu Dorośli wystarczy, że polubicie post na naszej stronie na Facebooku dotyczący konkursu i wyślecie do nas maila na adres [email protected] w tytule wpisując: Koncert_DOROŚLI_GCK GORLICE a w treści wiadomości i w komentarzu pod postem zdradźcie nam, którą z piosenek Dorosłych lubicie najbardziej!

Odpiszemy na cztery pierwsze prawidłowe maile! Czas start!

 

 

Tutaj może posłuchać, dlaczego dla zespołu najważniejsze jest to co „tu i teraz” >>>Oto Dorośli. Ich płyta to sztos! Miesiąc po premierze miała niemal sto tysięcy odsłuchań [PODCAST]

 

Przypominamy również rozmowę z Igorem Spolskim >>>Zespół Dorośli swoje studio nagrań ma w łemkowskiej chyży. To mogło się udać tylko w Beskidzie Niskim!

 


Napisz komentarz

Komentarze

ReklamaAQUAPLAST - rynny, pokrycia dachowe
Reklama Nowe mieszkania na sprzedaż, Osiedle "Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
Reklama 9. edycja Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego - 15 maja - 16 czerwca
ReklamaStylowe Wnętrza - Ropa 1275, tel. 733 920 260 - Oferujemy: wizualizacje 3D, fachowe doradztwo. U nas kupisz: płytki, ceramikę, kabiny, wanny, armaturę łazienkową, meble i wyposażenie łazienkowe. SPRAWDŹ OFERTĘ
AKTUALNOŚCI
Reklama
POPULARNE
Reklama Znajdujemy się w Jankowej k. młyna, w budynku stacji PKP. Z nami Wybudujesz ,Wykończysz, Wyremontujesz. Największy wybór materiałów budowlanych w regionie. Kontakt: 18 479 14 13 / 692 700 673
Reklama

Temperatura: 16°C Miasto: Gorlice

Ciśnienie: 1017 hPa
Wiatr: 21 km/h

Reklama
OSTATNIE KOMENTARZE
Autor komentarza: Mieszkaniec Treść komentarza: Czy Pan redaktor wogóle był na Klimkówce ? Czy pisze Pan tak żeby specjalnie turyści nie przyjeżdżali i żeby ludzie bankrutowali ? Może lepiej zrobić reportaż o tym że Klimkówka oferuje ścieżki rowerowe ? Wiele domków ma sauny, jackuzi a ogólny krajobraz pozwala odpocząć i przyjemnie spędzić czas? Dookoła jest wiele innych atrakcji jak Wysowa, Park Magurski , Regetów/Gładyszów oraz piękne lasy do spacerów. Ale nie. Lepiej napisać że widać fundamenty po starej wsi i żeby nikt nie przyjechał. Zarządzanie tym zbiornikiem woła o pomstę do nieba to fakt, ale można też zobaczyć pozytywne strony i w inny sposób niż Pan „reklamować” Klimkówkę. Data dodania komentarza: 11.06.2026, 10:21 Źródło komentarza: Klimkówka odsłania kolejne tajemnice. Czytelnik pokazuje, jak szybko znika woda ze zbiornika [FOTO] Autor komentarza: czytelnik Treść komentarza: w Kobylance czarne chmury i błyski burzowe burza stoi w miejscu Data dodania komentarza: 11.06.2026, 00:05 Źródło komentarza: Burze nad powiatem gorlickim. Są pierwsze podtopienia, IMGW podniósł stopień ostrzeżenia [RADAR] Autor komentarza: Ze wsi Treść komentarza: Po co tam hotel jak kawałek dalej bardzo miły i wesoły Pan Andrzejek ma piękne pokoje pod wynajem z pełnym zapleczem rekreacyjnym typu jacuzzi itd. ;) Data dodania komentarza: 10.06.2026, 23:21 Źródło komentarza: Nowy hotel w okolicy. Wybuduje go znany przedsiębiorca [FOTO] Autor komentarza: 🌿 Treść komentarza: W wielu miejscach wdłuż drogi w Siarach, zwłaszcza nad potokiem Siarka jest tej rośliny cała masa. W dodatku woda może rozsiewać nasiona. Data dodania komentarza: 10.06.2026, 21:22 Źródło komentarza: Niebezpieczna roślina nad Ropą. Czytelnik zauważył inwazyjny gatunek na wale rzeki [FOTO]
Reklama