Koleżanki i koledzy Kuby zapewniają, że to nie jest ich ostatnie słowo

  • 10.12.2021, 14:00
  • Tomasz Stasiowski

Podziel się:

Oceń:

młodzież i dorośli w Zespole Szkół nr 1 Gorlicach Fot. nadesłana przez Zespół Szkół nr 1 w Gorlicach
Samorząd Uczniowski Zespołu Szkół nr 1 im. Ignacego Łukasiewicza w Gorlicach podsumował akcję „Wszyscy jesteśmy Mikołajami”.

 

6 grudnia w szkołach ponadpodstawowych naszego powiatu została przeprowadzona akcja „Wszyscy jesteśmy Mikołajami” mająca na celu zbieranie pieniędzy na leczenie Kuby, jednego z uczniów Zespołu Szkół Nr 1 w Gorlicach.
 

Chłopiec zapadł na ciężką chorobę, pisaliśmy o tym już wcześniej >>>Kuba choruje na autoimmunologiczne zapalenie mózgu


W czwartek przedstawiciele samorządu przekazali zebrane pieniądze rodzicom Kuby. Również wszystkie Rady Rodziców włączyły się w tę akcję i przekazały pieniądze na ten cel.

Dziękuję wszystkim, którzy włączyli się w pomoc dla Kuby. To była przyjemność koordynować akcję, widząc tak dużą chęć do niesienia pomocy.

Słowa podziękowania należą się również dyrektorom szkół, którzy wspierali nas we wszystkich szkołach a dzisiaj mogli przekazać środki rodzicom chłopca - powiedział Janusz Kryca dyrektor ZS Nr 1 w Gorlicach.

Kuba, życzymy Ci dużo zdrowia, a Twoje koleżanki i koledzy zapewniają, że nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa.

Agnieszka Miś, mama Kuby, dziękując za ten dar tylu serc, powiedziała że to nie tylko pieniądze, ale również wielka nadzieja na odzyskanie zdrowia jej syna.

W poniedziałek udało się zebrać  25 059 zł. Na stronie zbiórki widnieje dziś kwota 110 530,15 zł. Specjalistyczne leczenie Kuby pochłonie kwotę ponad pół miliona złotych.

Kolejne akcje już w ten weekend >>>Ciasto dla Kuby – akcja charytatywna


 


 

Tomasz Stasiowski

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe