Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Zapisy na bezpłatne aparaty słuchowe - Gorlice, ul. Sienkiewicza 36 - tel. 18 353 82 66/ 501 700 244
Reklama SANTANDER PARTNER - placówka partnerska nr 1 | Kredyty: gotówkowe, konsolidacyjne, hipoteczne, dla firm, leasing | GORLICE, ul. Legionów 12
ReklamaZapraszamy do zakupów u wiodącego sprzedawcy rowerów elektrycznych - Iwo Bike w Gorlicach
Reklama Zapraszamy na zakupy do Delikatesów Szubryt w Gorlicach przy ul. Kościuszki
Reklama 15-17 sierpnia - XIII Festiwal Archeologiczny Dwa Oblicza w Skansenie Archeologicznym Karpacka Troja w Trzcinicy

To nie konkurencja uderzyła w paczkomat InPostu [AKTUALIZACJA]

Podziel się
Oceń

Taki wypadek może zdarzyć się każdemu. Wystarczy zapomnieć o zaciągnięciu hamulca, pozostawić auto „na luzie” i nieszczęście gotowe. Na szczęście w tym przypadku nikomu nie stała się krzywda.
To nie konkurencja uderzyła w paczkomat InPostu [AKTUALIZACJA]

Autor: Fot. nadesłane przez Czytelnika

 

Awarie paczkomatów wyglądają różnie. Ta wczorajsza przy ulicy Hallera miała jednak dość nietypowy przebieg.

Jak poinformował nas w mailu jeden z naszych Czytelników:

Dziś (26 sierpnia) po godz. 16 na Hallera, samochód osobowy stoczył się z górki prosto w paczkomat, zdjęcia w załączniku.

 

Jak sprawdziliśmy dziś o poranku (27 sierpnia), miejsce nadal było zabezpieczone, a paczkomat leżał w pozycji, w jakiej pozostawiono go wczoraj. W chwili publikacji niniejszego tekstu na stronie InPostu widzimy, że paczkomat oznaczony jako GOR09M, zlokalizowany przy ul Hallera 81 nadal widnieje jako „czynny”.

Niestety, korzystanie z niego jest obecnie niemożliwe, a nadawcy i odbiorcy muszą poczekać na naprawę. Miejcie to w pamięci, jeśli właśnie ten paczkomat wskazaliście jako miejsce odbioru lub nadania swojej paczki. Wybór tego paczkomatu może spowodować, że paczka trafi do bardziej odległego miejsca. Jeśli ten paczkomat wybraliście jako miejsce nadania przesyłki, skontaktujcie się z firmą, by nie stracić pieniędzy za opłaconą już etykietę nadawczą, której nie można na razie wykorzystać.

Na szczęście w tym przypadku nikomu nie stała się krzywda, a poszkodowani są tylko Ci, którzy przez pewien czas nie będą mogli odebrać przesyłek.

Za informację i zdjęcia dziękujemy jednemu z naszych Czytelników.

 

AKTUALIZACJA

Jak informuje nas gorlicka KPP:

Tuż przed godziną 16 zgłoszono, że ford, który był pierwotnie pozostawiony na parkingu, stoczył się i uderzył w paczkomat InPostu przy ulicy Hallera.

Pojazd nie stworzył w tym czasie zagrożenia dla przechodniów. W związku z tym zdarzeniem nałożono mandat w wysokości 100 złotych.

 



Napisz komentarz

Komentarze

korczak 28.08.2021 15:05
jakim cudem zjechal jak tam nad tym paczkomatem nie ma parkingu tylko droga raczej ktos celowo wiechal dla zabawy nikt auta w poprzek drogi nie stawia a parking zaczyna sie dopiero od schodow do spoldzielni

Karol 28.08.2021 09:13
Co się dziwicie? W tym kraju na wszystko co przytwierdzone do ziemi trzeba mieć plan, projekty, pozwolenia, zezwolenia, uzgodnienia, kierownika, geodetę, inspektora, projektanta i armię innych urzędników.

Xhologram 27.08.2021 19:27
A co z doBiciem samochodu kurierskiego w żmigrodzie!?? Nadal cisza? Masteer uderzył w naczepę.

JRN 27.08.2021 14:07
On w ogóle był w jakikolwiek sposób przymocowany do podłoża, czy tak sobie stał na "nóżkach"

~~~~ja 27.08.2021 15:33
A czy budki "Ruchu" miały jakieś kotwy lub fundamenty czy tak sobie stały? Co w tym dziwnego?

oo 27.08.2021 19:43
Poza wielkością i ciężarem paczkomat i budka ruchu to jest dokładnie to samo, prawda.

~~~~ja 28.08.2021 20:57
Z punktu widzenia prawa budowlanego raczej tak.

oo 29.08.2021 14:40
Ta, raczej. Jedno to skrytka pocztowa a drugie miejsce pracy sprzedawcy. Jedyna wspólna cecha to brak mobilności czyli przebywanie w jednym miejscu.

tak pytam 27.08.2021 11:39
A paczkomat był trzeźwy?

ad 27.08.2021 09:10
Jakiś polski fachowiec musiał to montować ..taka wielka "szafa" zakołkowana do kostki brukowej(5cm)leżącej na piasku BRAWO

mat 27.08.2021 09:19
To nie kołki, to część "nóżki"- plastikowej podstawy, na której stoi paczkomat. Swoją drogą- bardzo liche rozwiązanie...

QQ 27.08.2021 09:31
Też byłem zdziwiony, że on się tak łatwo położył no chyba że stoczył się na niego Srtar 266 etc ;)

ReklamaZacisze, Wójtowa 127 - drewniane domki całoroczne, klimatyczna sala, wypożyczalnia rowerów elektrycznych - zarezerwuj już dziś, tel. 500 146 021
ReklamaPowiat Gorlicki - Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie zaprasza osoby z niepełnosprawnościami do udziału w finansowanym ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych programie "Aktywny samorząd - edycja 2025
ReklamaNowe mieszkania na sprzedaż, Osiedle "Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
AKTUALNOŚCI
Reklama
POPULARNE
Reklama4 Strony Karpat Festiwal folkowy - gorlicki Rynek, 23-24.08.2025
Reklama
bezchmurnie

Temperatura: 14°C Miasto: Gorlice

Ciśnienie: 1018 hPa
Wiatr: 1 km/h

Reklama
OSTATNIE KOMENTARZE
Autor komentarza: MMTreść komentarza: Redakcjo, ten wpis to nie tu miał być.. tylko pod milionami wydawanymi bez sensuData dodania komentarza: 18.08.2025, 19:11Źródło komentarza: Ciężki stan 27-letniego mężczyzny, który uczestniczył w wypadku w SiedliskachAutor komentarza: MMTreść komentarza: Oczywiście zgadzam się z adamem1. Czy ktoś policzył, kiedy zwróci się termomodernizacja? Za 50 lat? A dlaczego miasto wydaje ciężkie miliony na sezonowe uciechy części mieszkańców (baseny, lodowiska), zamiast pomyśleć o alternatywie dla Klimkówki, gdy zabraknie tam wody? Te uciechy dla gawiedzi też nigdy się nie zwrócą.. "Burmiszcz" dba o "igrzyska", a nie o przyszłość miasta. O obwodnicy nic już nie napiszę, bo tę akurat obiecał pan Nawrocki ;PData dodania komentarza: 18.08.2025, 15:57Źródło komentarza: Ciężki stan 27-letniego mężczyzny, który uczestniczył w wypadku w SiedliskachAutor komentarza: adam1Treść komentarza: Moja prosta opinia. Zrezygnować z modernizacji biblioteki, bo nie jest to na dzień dzisiejszy konieczne. Nie budować kolejnego ronda, które w żaden sposób nie rozwiąże problemów komunikacyjnych miasta. W ten sposób zaoszczędzimy pieniądze, nie będziemy musieli brać kredytu i zadłużać po raz kolejny nasze dzieci i wnuki. Zamiast tego należy przystąpić do inwestycji nr 1 w mieście czyli budowy obwodnicy zachodniej i południowejData dodania komentarza: 18.08.2025, 13:01Źródło komentarza: Na co Gorlice wydadzą miliony w 2025 roku? Analizujemy plan zamówieńAutor komentarza: MglaTreść komentarza: Biedne zwierzę ! Boże… ludzie to największe padliny chodzące po tym świecie. Co komu niedźwiedź winny… jak tak można !!!!!! Mam nadzieję że złapią dziada jak najszybciej!Data dodania komentarza: 18.08.2025, 09:16Źródło komentarza: Znaleziono rannego niedźwiedzia. Zwierzę padło. Śledztwo w sprawie brutalnego postrzelenia [FOTO]
Reklama Nowe mieszkania na sprzedaż - Szklane Tarasy, Gorlice, ul. Kapuścińskiego