Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Sklep z artykułami elektrycznymi: oświetlenie LED, kable i przewody, gniazda i łączniki, rozdzielnice, telewizja przemysłowa, alarmy, aparatura modułowa. Hurtownia. Znakomita jakość w najlepszej cenie! ;)
ReklamaZapraszamy do zakupów u wiodącego sprzedawcy rowerów elektrycznych - Iwo Bike w Gorlicach
Reklama Zapraszamy na zakupy do Galerii Gorlickiej. Świętuj z nami rozpoczęcie Wakacji 2025
Reklama Zespół Szkół Technicznych im. Wincentego Pola w Gorlicach - REKRUTACJA - sprawdź ofertę
Reklama Akademia Nauk Stosowanych w Nowym Sączu - REKRUTACJA OD 9 CZERWCA 2025
ReklamaZostań uczniem Zespołu Szkół Zawodowych w Gorlicach - trwa rekrutacja 2025/26

Gorlice. Zdarzenie drogowe na obwodnicy miasta [FOTO/AKTUALIZACJA]

Podziel się
Oceń

Dziś (13 lipca) tuż przed godziną 16 służby ratunkowe z Gorlic otrzymały wezwanie do zdarzenia drogowego, do którego doszło na ul. Bieckiej, na wysokości zakładu produkującego płyty warstwowe.
Gorlice. Zdarzenie drogowe na obwodnicy miasta [FOTO/AKTUALIZACJA]

Autor: halogorlice.info ©

 

Na ulicy Bieckiej w Gorlicach, na pasie w kierunku Zawodzia, doszło do zdarzenia z udziałem dwóch samochodów osobowych – hyundaia i skody. Pierwsza z osobówek uderzyła z impetem w tył ciemnej octavii. 

Na miejscu zdarzenia pracuje zastęp JRG Gorlice, karetka ZRM i patrol policji. 

Więcej informacji podamy wkrótce. 

 

AKTUALIZACJA (KPP w Gorlicach, 14 lipca, godz. 11)

O ustaleniach policjantów na temat przebiegu zdarzenia opowiedział nam asp. sztab. Gustaw Janas z Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach:

Zgłoszenie otrzymaliśmy o godzinie 15.40. Na ul. Bieckiej doszło do zdarzenia drogowego, którego sprawczynią okazała się mieszkanka powiatu nowosądeckiego. Kobieta prowadząca pojazd marki Hyundai nie zachowała bezpiecznej odległości od poprzedzającej ją skody czym doprowadziła do zderzenia pojazdów. Skodą kierowała mieszkanka gminy Moszczenica.

Obydwie kierujące były trzeźwe. Na sprawczynię nałożono mandat karny w wysokości 1 100 złotych i punkty karne.

 


Miejsce zdarzenia:


Napisz komentarz

Komentarze

ja 14.07.2023 08:04
nawet na mapce widać że nie jest to na wysokości zakładu produkującego płyty warstwowe.

Ja 14.07.2023 00:00
To zawsze była obwodnica , nawet wtedy jak jeszcze cię na świecie nie było:)

Drogowskaz 13.07.2023 17:56
To nie jest obwodnica

ReklamaAQUAPLAST - rynny, pokrycia dachowe
AKTUALNOŚCI
ReklamaZnajdujemy się w Jankowej k. młyna, w budynku stacji PKP. Z nami Wybudujesz ,Wykończysz, Wyremontujesz. Największy wybór materiałów budowlanych w regionie. Kontakt: 18 479 14 13 / 692 700 673
Reklama
POPULARNE
ReklamaWeronica sp. z o.o. zaprasza uroczyste obchody Jubileuszu 30-lecia
Reklama
zachmurzenie duże

Temperatura: 17°C Miasto: Gorlice

Ciśnienie: 1024 hPa
Wiatr: 14 km/h

Reklama SANTANDER PARTNER - placówka partnerska nr 1 | Kredyty: gotówkowe, konsolidacyjne, hipoteczne, dla firm, leasing | GORLICE, ul. Legionów 12