W czwartek pogoda nieco się poprawi, lecz na redukcje zachmurzenia przyjdzie nam poczekać do piątku.
Zachmurzenie w czwartek będzie przeważnie duże. Późnym popołudniem będzie nieduża szansa na przejaśnienia.
Z kolei deszcz towarzyszył nam głównie podczas dzisiejszej nocy ze środy na czwartek. W trakcie dnia, a zwłaszcza po południu, prawdopodobieństwo pojawienia się opadu będzie zdecydowanie mniejsze.
Temperatura maksymalna osiągnie 7 stopni w północnej części powiatu, w południowej 5. Będzie zatem nieco cieplej niż we środę.
Natomiast podczas nocy ze środy na czwartek minimalna temperatura może lokalnie spaść w pobliże 0.
Wiatr w ciągu dnia będzie słaby z północy.
Grafika:
- analiza synoptyczna z 13 marca z godziny 13 CET, źródło IMGW
Miłego dnia!


![Na słońce trzeba będzie poczekać [POGODA OKIEM MARKA] gałęzie drzew z baziami i obok grafika mapy pogody europy](https://static2.halogorlice.info/data/articles/xl-na-slonce-trzeba-bedzie-poczekac-pogoda-okiem-marka-1710393157.jpg)


Napisz komentarz
Komentarze